Leczenie uzależnienia od hazardu Kraków

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Leczenie uzależnienia od hazardu w Krakowie

Coraz więcej osób boryka się z różnego rodzaju uzależnieniami. Wpływ na to ma między innymi tryb życia w pośpiechu, generujący stres, co wiąże się też z trudnością regulacji napięcia oraz emocji. Jeśli człowiek nie potrafi radzić sobie z własnymi emocjami, próbuje je zagłuszyć. Jedni „zajadają” problemy, inni zapijają je alkoholem, a jeszcze inni pogrążają się w uczestnictwie w grach losowych. Tutaj oprócz utraty własnego ja traci się też pieniądze, często popadając w ogromne długi, z których później ciężko jest się wydostać. Dlatego jeżeli zauważyłeś, że Twoim problemem jest hazard i nie wiesz, jak leczyć to uzależnienie w Krakowie – skontaktuj się z nami. Nasz zespół doświadczonych lekarzy i opiekunów terapii pomoże Ci w skutecznej walce z tym uzależnieniem.

Katharsis - ośrodek leczenia uzależnienia od hazardu w Krakowie. Dlaczego właśnie my?

Uzależnienie od hazardu jest problemem, który sprawia, że cierpiący traci kontrolę nad własnym życiem. Wszystko zostaje podporządkowane grom losowym, co generuje nie tylko stres i lęki, ale też nierzadko bardzo duże długi. Hazardzista wpada w błędne koło – chcąc wydostać się z problemów finansowych, gra daleko, aby zdobyć pieniądze na spłatę długów. Sam hazard to tak naprawdę sinusoida – raz ktoś wygrywa, raz nie, gdyż taka jest właśnie specyfika gier losowych. I właśnie to generuje emocje i tym samym uzależnia. Dlatego właśnie osoba uczestnicząca w tego typu grach w pewnym momencie swojego życia powinna zdecydować się na leczenie hazardu w Krakowie. Najlepszym miejscem na terapię jest nasz prywatny ośrodek Katharsis. Dysponujemy bowiem wysoce wykwalifikowaną kadrą, która specjalizuje się w poszczególnych typach uzależnień. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, wiedząc, że każdy ma inną osobowość i symptomy uzależnienia mogą być różne, jak i różne mogą być sposoby wychodzenia z tego problemu. Dlatego terapia dla hazardzistów w Krakowie zawsze jest indywidualnie dostosowywana do konkretnej osobie, aby uzyskać jak najwyższy stopień jej skuteczności.

Nie będziemy ukrywać, że leczenie uzależnienia od hazardu w Krakowie nie zawsze jest proste. Wymaga ono bowiem całkowitego zaangażowania osoby uzależnionej, która musi wierzyć w możliwość zmiany. To w połączeniu z doświadczeniem lekarzy oraz z dobrze dobraną terapią pozwala na wyjście z problemu i odzyskanie wysokiej jakości życia.

Galeria ośrodka

Hazard - leczenie w Krakowie. Sposoby leczenia

Nasz ośrodek uzależnień od hazardu w Krakowie prowadzi leczenie w terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Wsparcie psychologów w połączeniu z możliwością kontaktu z innymi osobami sprawia, że jeśli chodzi o hazard leczenie w Krakowie w ten sposób przynosi najwięcej korzyści. Dlatego właśnie wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia poprzez wydostanie się z uzależnienia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów tego, jak dokładnie przebiega leczenie uzależnienia od hazardu w Krakowie.

Kto potrzebuje leczenia hazardu?

Być może sam nie zauważyłeś jeszcze swojego problemu, ale Twoi bliscy ciągle zwracają Ci uwagę, że nie możesz powstrzymać się od uczestnictwa w grach losowych, tracisz coraz więcej pieniędzy, czujesz nieustanny lęk, złość lub wpadasz w depresję, co utrudnia Ci normalne codzienne funkcjonowanie. Te objawy mogą wskazywać, że popadłeś w hazard. Terapia w Krakowie może okazać się jedynym skutecznym rozwiązaniem. Średnio nasi pacjenci potrzebują 4 tygodni leczenia, aby uwolnić się od uzależnienia. Są to oczywiście dni pracy w terapii, które wymagają od pacjenta całkowitego zaangażowania. Dzięki wsparciu profesjonalistów jest on w stanie odzyskać swoje dawne ja.

Jeśli szukasz ośrodka, który leczy uzależnienie od hazardu w Krakowie, nasza placówka jest najlepszym wyborem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. A być może to nie Ty, a ktoś z Twoich bliskich zmaga się z problemem związanym z hazardem? Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Szkoda czasu na Hazard - zapisz się na Leczenie

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl