Detoks narkotykowy

Opiaty, kokaina, amfetamina, marihuana – narkotyki różnie wpływają na organizm, ale każdy z nich prowadzi do uzależnienia. Chcesz wytrzeźwieć, ale wciąż Ci się nie udaje? Z nami przekonasz się, że to możliwe! Zapisz się na detoks narkotykowy i przyjmij pomoc w wychodzeniu z ciągu – narkotyki naprawdę da się rzucić.

Narkoman nie chce zgłosić się na odtrucie narkotykowe? Co robić?

Ktoś z Twoich bliskich ma problem z narkotykami? Niestety staje się to coraz powszechniejszym problemem, a osoby uzależnione zazwyczaj nie chcą się leczyć. W Katharsis prowadzimy odtrucie narkotykowe pod opieką medyczną: skontaktuj się z nami, powiemy Ci, co robić dalej!
Jeśli chcesz nakłonić bliską osobę do detoksu, mamy dla Ciebie kilka wskazówek:
W ostateczności, decyzja o rozpoczęciu detoksykacji narkotykowej musi pochodzić od samej osoby uzależnionej. Skontaktuj się z nami: podpowiemy Ci, jak rozwiązać ten problem.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

Zaczynamy od szczegółowych badań, żeby sprawdzić, w jakiej jesteś formie. Następnie indywidualnie planujemy detoks, w zależności od stanu Twojego zdrowia, rodzaju narkotyku oraz długości ciągu. Zapewniamy opiekę medyczną, podajemy leki i substancje odżywcze, dlatego  szybciej i bezpieczniej dojdziesz do siebie.

Zawsze! Nie odkładaj decyzji o rozpoczęciu odtrucia na jutro – przyjmujemy Pacjentów 24/7.

Zazwyczaj kilka dni, ale to sprawa indywidualna. Wszystko zależy od rodzaju substancji, długości ciągu oraz Twojego ogólnego stanu zdrowia. Będziemy się Tobą opiekować, dopóki nie oczyścisz organizmu.

Oczywiście! Bardzo często kontaktują się z nami rodziny osób uzależnionych. Jeżeli chcesz pomóc osobie zmagającej się z narkomanią, zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj!

Tak! W naszym ośrodku nie zabraniamy Pacjentom korzystania z telefonu i Internetu. Jeśli tylko pozwala Ci na to samopoczucie, możesz mieć kontakt z bliskimi.

Nie masz nikogo, kto mógłby zawieźć Cię na detoks? Żaden problem! Zadzwoń i podaj adres – wyślemy po Ciebie naszego kierowcę, który komfortowo dowiezie Cię na miejsce.

Tracisz nadzieję na wyjście z uzależnienia?

Nie czekaj

Zawsze jest za wcześnie na poddanie się!
Skontaktuj się

Narkomania to nie wyrok

Strach przed objawami odstawienia narkotyków Cię paraliżuje? Nie musisz przechodzić przed odstawienie sam! W naszym ośrodku zapewniamy opiekę medyczną, indywidualnie dobrane leki i składniki odżywcze. Niezależnie, jakie narkotyki i jak długo zażywasz – wciąż możesz zacząć nowe życie w trzeźwości.

Opieka medyczna

Pomożemy Ci przejść przez zespół abstynencyjny – regularnie robimy badania, aby mieć pewność, że odtrucie idzie dobrze. Podajemy też leki, które pozwalają zredukować do minimum nieprzyjemne objawy odstawienia.

Komfort w cenie

W cenie detoksu otrzymujesz badania, opiekę medyczną, indywidualnie dobrane leki, catering, wsparcie terapeuty (również dla członka rodziny!), zakwaterowanie w komfortowym pokoju oraz po prostu efekt – oczyszczenie organizmu po ciągu.

Galeria ośrodka

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem

Narkomania to nie kwestia słabej woli, ale poważna choroba, która nieleczona postępuje. Nie chcesz spędzić całego życia, będąc niewolnikiem narkotyków? Pomożemy Ci z tego wyjść! Niezależnie, jakie narkotyki bierzesz, jak długo i czy masz już za sobą nieudane próby wyjścia z uzależnienia, zapewnimy Ci opiekę, dzięki której oczyścisz i zregenerujesz organizm.

Pomagamy nie tylko osobom uzależnionym od narkotyków, ale też dopalaczy. Współpracujemy z laboratoriami, dlatego mamy możliwość sprawdzenia typu zażywanej substancji. Dzięki temu, indywidualnie planujemy odtrucie i bezpiecznie oczyszczamy organizm z pozostałości substancji chemicznych.

Jeśli już próbowałeś odstawiać narkotyki, doskonale wiesz, jakie objawy się z tym wiążą. Podajemy Pacjentom leki, dzięki którym łatwiej opanować takie problemy, jak bezsenność, niepokój, zmiany ciśnienia, nudności czy wymioty. Zadbamy, żeby objawy zespołu abstynencyjnego były zredukowane do minimum, a powrót do trzeźwości – jak najłatwiejszy.

Przyjmujemy Pacjentów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz się zgłosić bez względu na Twój stan – jesteśmy tutaj po to, żeby pomóc Ci wytrzeźwieć. Przyjmujemy Pacjentów pod wpływem narkotyków i dopalaczy. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy, po prostu zadzwoń.

Najgorsze, co możesz zrobić, to odkładać rozpoczęcie odtrucia. Zmiany nie są proste, dlatego motywacja może szybko zniknąć. Wymówki sprawiają, że odkładasz leczenie w nieskończoność, a Twój stan zdrowia staje się coraz gorszy. U nas nie musisz na nic czekać, nie wymagamy skierowania – pomożemy Ci od razu.

Co daje detoksykacja narkotykowa?

Detoks po narkotykach to pierwszy krok do wyjścia z uzależnienia, który przynosi osobom uzależnionym wiele korzyści. Choć niektórzy mogą próbować wymigać się od odtrucia w ośrodku, warto podkreślić, że podjęcie takiej decyzji pozwala wyjść na prostą. Detoksykacja narkotykowa w Katharsis pomaga pacjentom na wiele sposobów:
Osoby uzależnione zazwyczaj szukają wymówek, żeby nie zgłosić się na odtruwanie narkotykowe, ale w rzeczywistości detoks znacznie ułatwia uwolnienie się od nałogu. Skontaktuj się z nami: pomożemy Ci wyjść z uzależnienia.

Skutki narkomanii: jak najszybciej zgłoś się na odtrucie narkotykowe!

Narkomania to destrukcyjne uzależnienie, które stopniowo niszczy całe życie. Nie warto odkładać leczenia na później: im szybciej zgłosisz się na odwyk narkotykowy, tym lepiej. Unikanie detoksu i terapii niestety prowadzi do poważnych konsekwencji, takich jak:
Skutki narkomanii są tak drastyczne, że nie ma czasu do stracenia. Zgłoszenie się na detox po narkotykach to pierwszy krok na drodze do wyzdrowienia i odzyskania pełnej kontroli nad własnym życiem. W Katharsis dostaniesz szansę na przerwanie błędnego kręgu uzależnienia i zbudowanie nowych, zdrowych nawyków. Nie warto zwlekać – odtrucie narkotykowe to profesjonalna opieka i skuteczne narzędzie walki z narkomanią.

Wyciągniemy Cię z narkomanii - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl