Odtrucie alkoholowe z dojazdem do domu

Przesadziłeś z alkoholem i czujesz się bardzo źle? Impreza już za Tobą i teraz bardzo cierpisz? Chcesz pomocy w miejscu, w którym czujesz się bezpiecznie? Detoks alkoholowy z dojazdem do domu to rozwiązanie dla Ciebie! Pomagamy nie tylko w ośrodku, ale też dojeżdżamy do Pacjenta – staniesz na nogi bez wychodzenia z domu.

Ratunek na kaca bez wychodzenia z domu

Pomagamy każdemu, kto zatruł się alkoholem – niezależnie, czy znajdujesz się w domu, hotelu, czy gdziekolwiek indziej. Szybko i dyskretnie zapewnimy fachową pomoc, wyślemy do Ciebie lekarza, pielęgniarkę lub ratownika medycznego. Podajemy leki i składniki odżywcze oraz dbamy o nawodnienie – dzięki temu szybciej odzyskasz siły.

Jeżeli zapomniałeś, jak szkodliwy jest alkohol, dzień po imprezie boleśnie sobie o tym przypominasz. Zbyt mocno zakrapiane imprezy mają swoje konsekwencje – pojawiają się takie objawy, jak nudności i wymioty, osłabienie, bóle głowy i mięśni. Są nie tylko nieprzyjemne, ale potencjalnie nawet niebezpieczne.

Nie chcesz już dłużej się męczyć? Zadzwoń, zapewniamy pomoc 24/7. Wyślemy specjalistę, który pomoże Ci dojść do siebie po przedawkowaniu alkoholu. W razie potrzeby możemy też zabrać Cię na leczenie do ośrodka – czasem zatrucie alkoholem ma głębsze przyczyny – jest symptomem uzależnienia.

Czekasz, aż kac Ci przejdzie? Niestety, jeśli objawy są poważniejsze niż ból głowy i nadmierne pragnienie, lepiej nie zwlekać, tylko dać sobie pomóc. Zatrucie alkoholem może powodować powikłania np. podwójne widzenie, zaburzenia oddychania czy drgawki. Lepiej nie czekać, aż sytuacja będzie jeszcze gorsza – zadzwoń do nas już teraz.

Detoks w domu to nie tylko Twoje bezpieczeństwo, ale też lepsze samopoczucie. Nie musisz męczyć się przez wiele godzin – pierwsze efekty podania kroplówki mogą pojawić się już po ok. 30 minutach. Organizm oczyści się znacznie szybciej niż bez profesjonalnej pomocy, a Ty odzyskasz siły i bezpiecznie dojdziesz do siebie.

Skontaktuj się z nami - umów się na detoks alkoholowy w domu

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

To bardzo proste: wystarczy, że zadzwonisz i podasz adres, a my wyślemy do Ciebie jednego z naszych pracowników medycznych. Specjalista zapyta, czy nie chorujesz przewlekle lub nie przyjmujesz leków na stałe. Te informacje są niezbędne, żeby dopasować dla Ciebie odpowiednie leki, które złagodzą objawy zatrucia. Otrzymasz też kroplówkę, dzięki której się nawodnisz oraz uzupełnisz niedobory witamin i minerałów.

Wszystko jest zależne od Twojego stanu i ilości wypitego alkoholu, ale zazwyczaj wystarczające są 1-3 godziny.

Poczucie ulgi może pojawić się już po ok. 30 minutach. Na oczyszczenie organizmu potrzeba jednak więcej czasu, zazwyczaj od 1 do 3 godzin.

Zapewnimy Ci opiekę personelu medycznego: lekarza, ratownika medycznego lub pielęgniarki. Masz pewność, że kroplówka zostanie podana fachowo, higienicznie i bezpiecznie.

Nie ma tutaj sztywno ustalonych odstępów czasowych. Pamiętaj jednak, że regularne upijanie się jest poważnym sygnałem alarmowym. Jeśli często tracisz kontrolę nad ilością wypitego alkoholu, zadzwoń do nas!

Tak! Opieka medyczna, podawanie odpowiednio dobranych leków, płynów i składników odżywczych, zapewnią Ci większe bezpieczeństwo, niż gdybyś sam czekał, aż objawy zatrucia alkoholem ustąpią. 

Tracisz nadzieję na wyjście z uzależnienia?

Nie czekaj

Zawsze jest za wcześnie na poddanie się!
Skontaktuj się

Detoks w domu

Szybka pomoc w zatruciu alkoholowym

Nie męcz się – z nami dojdziesz do siebie

Przesadziłeś z alkoholem? Dzień po imprezie czujesz się strasznie? A może próbowałeś topić emocje w alkoholu, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli? Niezależnie od sytuacji, możemy Ci pomóc! Oferujemy profesjonalny detoks alkoholowy z dojazdem do domu, hotelu czy innego miejsca, gdzie się znajdujesz. Działamy w Krakowie i okolicach oraz w Warszawie i okolicach – zadzwoń i podaj swój adres – dowiesz się, kiedy możemy być na miejscu.

Doskonale rozumiemy, że zdarza się przesadzić z alkoholem. Nikt nie musi się dowiedzieć, że przydarzyło Ci się zatrucie alkoholowe – zapewniamy naszym Pacjentom dyskrecję i bezpieczeństwo.