Leczenie seksoholizmu

Wpadłeś w seksoholizm? Terapia naprawdę może Ci pomóc! Jeśli widzisz, że seks przejmuje kontrolę nad Twoim życiem lub kogoś z Twoich bliskich, zadzwoń! W Katharsis pomożemy Ci uwolnić się od uzależnienia i kompulsywnych zachowań, które niszczą Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

Objawy seksoholizmu mogą obejmować nadmierne korzystanie z pornografii, częste zmiany partnerów seksualnych, kompulsywną masturbację, problemy z zaspokajaniem potrzeb seksualnych, a także trudności z zachowaniem granic i kontrolą impulsów. Seks staje się jedyną skuteczną metodą na rozładowanie stresu i trudnych emocji.

Bardzo prosto: nasz ośrodek jest czynny 24/7, dlatego możesz zgłosić się o dowolnej porze. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń: +48 604 630 752 lub napisz e-maila: info@katharsis.pl.
Nasi pacjenci znajdują się pod opieką doświadczonych terapeutów uzależnień. Terapia seksoholizmu składa się z zajęć indywidualnych i grupowych, podczas których pomagamy lepiej zrozumieć, jak działa uzależnienie oraz uczymy zdrowych technik radzenia sobie z emocjami.
W przypadku uzależnień behawioralnych, jak np. seksoholizm, leczenie zawsze ustalamy indywidualnie, ponieważ pacjenci mają bardzo różne potrzeby. Zazwyczaj jednak już po 4 tygodniach pobytu w ośrodku pojawiają się trwałe zmiany, które warto rozwijać podczas terapii dochodzącej i indywidualnych sesji z terapeutą.
Po pierwsze, uświadomisz sobie, że masz problem z seksem i zrozumiesz, jak bardzo uzależnienie niszczy Twoje życie, a to już pierwszy krok do zmiany. Oprócz tego, dowiesz się, dlaczego wpadłeś w seksoholizm oraz nauczysz się radzić sobie ze stresem, lękiem i emocjami bez uciekania w ryzykowne zachowania seksualne.
Tak! Nie zabraniamy naszym pacjentom dostępu do telefonu i Internetu, dlatego możesz mieć kontakt ze światem zewnętrznym, o ile nie będzie to blokowało procesu terapeutycznego.

Tracisz nadzieję na wyjście z uzależnienia?

Nie czekaj

Zawsze jest za wcześnie na poddanie się!
Skontaktuj się

Pomożemy Ci wygrać z seksoholizmem

Masz wrażenie, że Twój stosunek do seksu wymknął się spod kontroli? Przyjemność staje się obsesją, nad którą nie panujesz? Tak właśnie działa seksoholizm – terapia pomoże Ci odzyskać kontrolę, poprawić relacje z partnerem oraz zbudować zdrowe mechanizmy radzenia sobie z emocjami i potrzebami seksualnymi. Nie czekaj dłużej – zacznij działać już dziś, aby poprawić swoje samopoczucie i jakość życia.

Leczenie 24/7

Do naszego ośrodka możesz zgłosić się o dowolnej porze, zapewniamy całodobowe wsparcie terapeutów. U nas zyskasz pomoc, której potrzebujesz.

Komfortowe warunki

Nasz ośrodek leczenia seksoholizmu to warunki bardziej przypominające hotel, niż placówkę medyczną. Zapewniamy komfortowe pokoje, zieloną okolicę oraz piękny widok na góry.

Galeria ośrodka

Seksoholizm – jak sobie radzić z uzależnieniem?

Dla wielu osób seksoholizm pozostaje tematem tabu lub jest bagatelizowany i tłumaczony po prostu temperamentem i dużymi potrzebami. Jeśli jednak seksoholizm spotkał Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich, doskonale wiesz, że to uzależnienie jest w stanie całkowicie zniszczyć relacje z partnerem oraz odebrać kontrolę nad własnym zachowaniem. Nie musisz tak męczyć się przez całe życie – nasz ośrodek leczenia uzależnień od seksu istnieje, żeby pomagać w wyjściu na prostą.

Jak rozpoznać, czy jesteś seksoholikiem? Objawy obejmują przede wszystkim: trudności w budowaniu trwałych relacji, ryzykowne zachowania seksualne (np. stosunki bez zabezpieczenia, brak ostrożności podczas spotkań z nieznajomymi), depresję, lęk czy problemy finansowe (np. w wyniku korzystania z prostytucji czy tzw. kamerek). Chociaż osoba uzależniona jest świadoma, jakie konsekwencje mogą mieć jej zachowania i tak nie jest w stanie się od nich powstrzymać. Właśnie dlatego, niezbędna jest terapia.

Leczenie seksoholizmu pomaga odzyskać kontrolę nad zachowaniami seksualnymi, zapanować nad impulsami oraz naprawić relacje z partnerem lub znaleźć osobę, z którą stworzysz trwały związek, oparty na wierności i wzajemnym zaufaniu. Terapia seksoholizmu zwiększa też poczucie własnej wartości oraz pomaga w zapanowaniu nad lękami, stresem i napięciem, które wcześniej rozładowywałeś w niezdrowy sposób.

Wyjście z uzależnienia oczywiście nie jest proste, ale wsparcie naszych terapeutów pomoże Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem i poczuć się lepiej we własnej skórze, zamiast uciekać przed trudnościami w seks.

Nie zwlekaj - już dzisiaj zapisz się na leczenie

12

lat doświadczenia w leczeniu uzależnień Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie leczenia uzależnień Zadzwoń +48 604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl