Leczenie seksoholizmu Rybnik

Wpadłeś w seksoholizm? Terapia naprawdę może Ci pomóc! Jeśli widzisz, że seks przejmuje kontrolę nad Twoim życiem lub kogoś z Twoich bliskich, zadzwoń! W Katharsis pomożemy Ci uwolnić się od uzależnienia i kompulsywnych zachowań, które niszczą Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Terapia seksoholizmu w Rybniku

Choroba, jaką jest seksoholizm, potrafi negatywnie wpłynąć na wszystkie sfery życia osoby uzależnionej, podobnie jak w przypadku narkomanii, alkoholizmu czy kompulsywnego uczestnictwa w grach losowych. To wszystko problemy, które sprawiają, że osoba traci swoje dawne Ja i wszystko podporządkowuje swojemu uzależnieniu. Wysoka jakość życia staje się jedynie wspomnieniem – teraz życie wypełnia kompulsywne działanie, lęk, złość, często depresja. Aby wyjść z mechanizmu uzależnienia, konieczne jest profesjonalne leczenie seksoholizmu. W Rybniku możesz zwrócić się do prywatnego ośrodka Katharsis, który dysponuje doświadczoną kadrą: lekarzy, psychologów oraz opiekunów – to osoby, które udzielą niezbędnego wsparcia osobie uzależnionej oraz będą czuwać nad przebiegiem terapii.

Ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Rybniku

W przypadku seksoholizmu w grę wchodzi jeszcze uczucie wstydu, które sprawia, że osoba uzależniona odkłada zawsze na później podjęcie decyzji o terapii. Bardzo często problem jest przez nią usprawiedliwiany zbyt wysokimi potrzebami seksualnymi, jednak przecież seksoholizm wiąże się też z innymi objawami, wśród których wymienić można:

To tylko niektóre symptomy, które często stanowią jednak codzienność dla osoby, jaką jest seksoholizm. Objawy te w Rybniku są od razu rozpoznawane przez doświadczonych lekarzy jako uzależnienie od seksu i wdrażany jest program leczenia. Jeżeli widzisz u siebie wymienione symptomy lub też bliska Ci osoba zmaga się z takimi problemami, co wpływa negatywnie na Waszą relację – leczenie uzależnienia od seksu w Rybniku może być konieczne. Decyzja jednak zawsze należy do osoby uzależnionej. Bliscy mogą jedynie zachęcać osobę do podjęcia terapii oraz okazywać pełne wsparcie.

Galeria ośrodka

Dlaczego ważny jest dobry ośrodek leczenia seksoholizmu w Rybniku?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki ośrodek leczenia seksoholizmu w Rybniku będzie najlepszy. Katharsis to prywatna placówka, dlatego może zaoferować najwyższy poziom usług. Zatrudniamy jedynie takich lekarzy, psychologów i opiekunów, którzy posiadają duże doświadczenie w kontakcie z osobami uzależnionymi, dzięki czemu możemy zagwarantować bardzo dobre rezultaty prowadzonych terapii. Jeśli więc cierpisz na seksoholizm, w Rybniku uzyskasz niezbędną pomoc. Wystarczy zgłosić się do Katharsis – możesz przyjść osobiście lub też skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, jakie przychodzą na myśl, jeśli chodzi o seksoholizm i to, jak sobie radzić z uzależnieniem w Rybniku. Nikogo nie pozostawimy bez pomocy – to Człowiek jest dla nas najważniejszy, każdy zasługuje na godne życie bez uzależnienia. Dlatego jak najszybciej podejmij decyzję o terapii – nasz ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Rybniku pomoże Ci w walce z uzależnieniem.

Nie musisz się niczego wstydzić, nie musisz obawiać się utraty dobrego imienia. Będąc prywatną placówką, działamy z zachowaniem zasad pełnej poufności – nie udzielamy osobom trzecim żadnych informacji na temat leczonych u nas pacjentów, jak i tych, którzy już zakończyli leczenie. Terapia dla seksoholików w Rybniku gwarantuje pełną anonimowość. To szansa na powrót do normalnego życia, z której warto skorzystać już teraz.

Seksoholizm – terapia w Rybniku

Mechanizm każdego uzależnienia jest zawsze identyczny, jednak każda osoba jest inna, ma inną psychikę, przejawia inne symptomy uzależnienia, inne rzeczy na nią wpływają – dlatego nasi doświadczeni lekarze i psychologowie nie kierują się żadnymi schematami. Jeśli chodzi o seksoholizm leczenie w Rybniku nie opiera się na jednym wzorze, do którego są podporządkowywani pacjenci, a wręcz przeciwnie – Katharsis gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Terapia seksoholizmu w Rybniku jest zawsze dobierana do konkretnej osoby. Dzięki temu właśnie uzyskujemy wysoką skuteczność leczenia i rzeczywiste efekty.

Profesjonalne wsparcie jest niezbędne do tego, aby zwalczyć problem, jaki ma seksoholik. W Rybniku w ośrodku Katharsis każdy uzależniony może liczyć na fachową pomoc. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o uzależnienia, każdy moment jest dobry, aby rozpocząć leczenie – nawet nałóg trwający kilkanaście lat może zostać zwalczony, jeśli tylko zostanie poprowadzona odpowiednia terapia seksoholizmu. W Rybniku czekają doświadczeni psychologowie oraz opiekunowie ośrodka, dzięki którym droga do wyzdrowienia będzie wypełniona przyjaznym, a przy tym profesjonalnym wsparciem.

Ośrodek Katharsis to miejsce, w którym każdy uzależniony może liczyć na pomoc. Jeśli więc Twoim problemem jest seksoholizm terapia w Rybniku może okazać się najlepszym rozwiązaniem, na jakie możesz się zdecydować. Skontaktuj się z nami i podejmij decyzję o rozpoczęciu leczenia.

To nie Ty, a ktoś z Twoich bliskich cierpi na seksoholizm? Terapia w Rybniku może być poprowadzona jedynie za zgodą uzależnionego, nikt inny nie może za niego zdecydować o podjęciu leczenia. Spróbuj porozmawiać ze swoim bliskim – nie zostawiaj go bez wsparcia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, postaramy się pomóc.

Szkoda czasu na UZALEŻNIENIE - zapisz się na LECZENIE

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl