Leczenie uzależnienia od hazardu

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

Na leczenie warto zgłosić się, jeśli: nie jesteś w stanie powstrzymać się od gry, obsesyjnie myślisz o hazardzie, wydajesz coraz więcej, rodzina zwraca Ci uwagę, że masz problem, nawet jeśli Ty tego nie dostrzegasz, wpadasz w kłopoty finansowe, coraz częściej czujesz lęk, wpadasz w stany depresyjne i trudno jest Ci się skoncentrować.
Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu działa 24/7, dostępna jest również całodobowa infolinia: +48 604 630 752. Zadzwoń jeszcze dzisiaj!

To kwestia indywidualna, ponieważ każdy pacjent jest inny. Zazwyczaj jednak trwałe zmiany pojawiają się już po 4 tygodniach.

Terapia pozwala lepiej zrozumieć przyczyny uzależnienia oraz nauczyć się zdrowych mechanizmów rozładowywania stresu i emocji, zamiast uciekać w hazard. Po leczeniu łatwiej będzie Ci też kontrolować impulsywną chęć gry oraz unikniesz jeszcze poważniejszych konsekwencji uzależnienia.
W naszym ośrodku prowadzimy indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne dla hazardzistów. Zapewniamy całodobowe wsparcie terapeutów, dlatego możesz porozmawiać ze specjalistą zawsze, kiedy tego potrzebujesz. W wolnym czasie nasi pacjenci mogą zrelaksować się w komfortowym pokoju oraz spokojnej, zielonej okolicy ośrodka.
Uzależnienie jest wyniszczające nie tylko dla hazardzisty, ale też jego bliskich. Jeśli ktoś z Twojej rodziny wpadł w uzależnienie od hazardu, zadzwoń +48 604 630 752 lub napisz info@katharsis.pl – podpowiemy Ci, co robić dalej.

Tracisz nadzieję na wyjście z uzależnienia?

Nie czekaj

Zawsze jest za wcześnie na poddanie się!
Skontaktuj się

Nie jesteś skazany na hazard – terapia Ci pomoże

Znowu przegrywasz, ale i tak nie możesz powstrzymać się od gry? Niestety, właśnie tak działa hazard. Terapia pomoże Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem, poprawić relacje z bliskimi oraz uniknąć jeszcze większych długów, stresu i lęków. Nauczymy Cię, jak powstrzymać się od gry oraz pomożemy zrozumieć, dlaczego wpadłeś w uzależnienie. Nie musisz przegrać wszystkiego, co masz, żeby przestać – jeszcze dzisiaj zgłoś się na leczenie i zacznij nowe, lepsze życie.

Leczenie 24/7

Nasz ośrodek jest czynny całodobowo, dlatego możesz zgłosić się na terapię o dowolnej porze. Całą dobę działa też nasza infolinia – zadzwoń jeszcze dzisiaj.

Wysoki standard

W Katharsis zapewniamy wsparcie terapeutów oraz komfortowe warunki. Tworzymy idealne warunki do wyciszenia się i walki z uzależnieniem.

Galeria ośrodka

Wyciągniemy Cię z uzależnienia od hazardu

Wpadłeś w hazard? Leczenie pomoże Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem oraz poczuć się lepiej z samym sobą. Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu zapewni Ci wsparcie, którego potrzebujesz: odzyskasz kontrolę nad swoimi finansami, naprawisz relacje z bliskimi, uporasz się z problemami zdrowotnymi wynikającymi z chronicznego stresu, wyjdziesz z izolacji oraz unikniesz problemów z prawem, często wiążących się z uzależnieniem od hazardu.

Prowadzimy terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Nasi terapeuci pomogą Ci zmienić sposób myślenia, radzić sobie z impulsami, napięciem i trudnymi emocjami. Zapewniamy wsparcie również bliskim, którzy też cierpią z powodu uzależnienia. Terapia pozwoli Ci zacząć od nowa, wydostać się z trudnej sytuacji oraz przestać uciekać od problemów w gry hazardowe.

Niestety bardzo łatwo jest wpaść w hazard. Jak go leczyć, to już bardziej skomplikowana kwestia, dlatego warto skorzystać z wsparcia profesjonalistów. Terapia w Katharsis to nie tylko przerwa w grach hazardowych, ale trwała zmiana. Nauczymy Cię, jak radzić sobie z pokusami, rozładowywać napięcie oraz pokażemy, jak poprawić jakość życia.

W naszym ośrodku zapewniamy idealne warunki do pracy nad sobą i wprowadzania zmian na lepsze. Chcesz uwolnić się od hazardu? Zadzwoń jeszcze dzisiaj!

Nie zwlekaj - już dzisiaj zapisz się na leczenie

12

lat doświadczenia w leczeniu uzależnień Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie leczenia uzależnień Zadzwoń +48 604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl