Leczenie uzależnienia od hazardu Rzeszów

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Leczenie hazardu w Rzeszowie

Stres, codzienny pośpiech, nieumiejętność regulacji własnych emocji, sytuacje wzbudzające niepokój i lęk, epizody depresyjne – współcześnie coraz więcej osób zmaga się z tego typu problemami. Ciężar, jaki to wszystko ze sobą niesie, bardzo często prowadzi do uzależnień. Chcąc pozbyć się napięcia, sięgamy po czynniki, które mają pomóc nam uśmierzyć ból emocjonalny – może to być sięganie po alkohol, narkotyki, kompulsywny seks, jak też popadnięcie w nałóg grania w gry losowe. W przypadku hazardu bardzo szybko pojawia się podstawowy problem – kłopoty finansowe. Regularna gra wiąże się z naprzemiennymi wygranymi i przegranymi. Wygrywamy pieniądze, które przegrywamy w kolejnej grze. Uzależniony wpada w błędne koło, a z czasem zaczyna generować coraz większe długi, z których może być ciężko się wydostać. Dlatego właśnie jeśli chodzi o hazard terapia w Rzeszowie może być konieczna. Im szybciej osoba uzależniona podejmie się leczenia, tym szybciej zobaczy efekty.

Ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Rzeszowie

Jeżeli jakość Twojego życia zdecydowanie spadła, odczuwasz niepokój i lęk, martwisz się swoimi kłopotami finansowymi, ale zupełnie nie wiesz, jak z tego wyjść – nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Rzeszowie może być miejscem, w którym będziesz mógł rozpocząć nowe życie po skutecznej terapii. Zaufało nam już wiele osób – które po profesjonalnie poprowadzonym leczeniu mogły cieszyć się dalszym życiem bez uzależnienia. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci, jak wygląda terapia dla hazardzistów w Rzeszowie.

Galeria ośrodka

Leczenie hazardu w Rzeszowie – kto tego potrzebuje?

Nierzadko osoba uzależniona nie widzi swojego problemu, jednak bliscy coraz częściej dają jej znać, że coś jest nie tak. Jeżeli rodzina i przyjaciele mówią Ci, że wpadłeś w nałóg i nie możesz powstrzymać się od gier losowych, jeżeli zaczynasz wpadać w kłopoty finansowe; zmagasz się ze złymi emocjami, których nie umiesz inaczej ukoić niż grając – może to oznaczać, że konieczne będzie profesjonalne leczenie uzależnienia od hazardu w Rzeszowie.

Według prowadzonych przez nas statystyk leczenie hazardu w Rzeszowie w naszym ośrodku trwa średnio 4 tygodnie. Tyle czasu potrzebują pacjenci, aby wrócić do zdrowia – bez uzależnienia. Oznacza to, że standardowa terapia trwa 28 dni – i wymaga ona zaangażowanej pracy pacjenta. Ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Rzeszowie dysponuje doświadczoną kadrą – lekarzy, psychologów, opiekunów, którzy wykorzystują całą swoją wiedzę oraz umiejętności, aby pomóc pacjentowi pozbyć się uzależnienia. Dzięki wsparciu profesjonalistów będziesz mógł powrócić do dawnego życia bez nałogów.

Hazard – jak leczyć? Pomoc w Rzeszowie

Jeżeli jesteś już świadomy tego, że Twoim problemem jest hazard, ale nie wiesz, jak leczyć takie uzależnienie – w Rzeszowie uzyskasz pomoc w ośrodku Katharsis. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty: jesteśmy ośrodkiem prywatnym, który zatrudnia tylko najlepszych specjalistów. Wszystko po to, aby pomóc naszym pacjentom w krótkim czasie dojść do zdrowia. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z tematem, jakim jest hazard i leczenie w Rzeszowie. Decydując się na naszą pomoc, będziesz mógł skorzystać z terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Na samym początku przeprowadzimy jednak spotkania konsultacyjne, aby dowiedzieć się, na jakim poziomie jest Twoje uzależnienie od hazardu. W Rzeszowie pracują nasi doświadczeni psychologowie, którzy do każdego pacjenta podchodzą w pełni indywidualnie – dlatego możesz być pewien, że leczenie będzie całkowicie dostosowane do Ciebie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny, ma inną psychikę, a proces wychodzenia z uzależnienia zawsze może wyglądać inaczej. Dlatego podczas całych 4 tygodni terapii proces leczenia jest poddawany regularnej analizie, abyśmy wiedzieli, czy jest on skuteczny, czy może należy go nieco zmodyfikować, aby dojść do oczekiwanych efektów. Jesteśmy tu, by Ci pomóc – skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a wspólnie znajdziemy najlepszą drogę do wyjścia z uzależnienia od hazardu.

Szkoda czasu na HAZARD - zapisz się na LECZENIE

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl