Leczenie narkomanii

Masz dość bycia niewolnikiem narkotyków? Widzisz, jak ktoś z Twoich bliskich stacza się z powodu narkomanii? Zadzwoń do nas! Kompleksowo pomagamy osobom uzależnionym od narkotyków: prowadzimy odtrucia i terapie narkotykowe.

Leczenie uzależnienia od narkotyków: kiedy się zgłosić?

Odpowiedź jest prosta: jak najszybciej! Jeśli szukasz informacji na temat narkomanii, z pewnością nie robisz tego bez powodu. Decydując się na eksperymenty z narkotykami, nikt nie chce się od nich uzależnić. Niestety granica między rekreacyjnym zażywaniem a uzależnieniem jest płynna i łatwo ją przekroczyć. Jeśli zażywasz narkotyki lub widzisz, że ktoś z Twoich bliskich ma taki problem, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
Jeśli pojawiają się takie problemy, warto skontaktować się z nami i zapytać o leczenie uzależnienia od narkotyków. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę nad własnym życiem – zadzwoń lub napisz!

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

W naszym ośrodku prowadzimy terapię stacjonarną i ambulatoryjną. Doświadczeni terapeuci uzależnień prowadzą zajęcia indywidualne i grupowe, podczas których dowiesz się więcej o swojej chorobie oraz nauczysz się radzić sobie z wyzwalaczami i ryzykiem nawrotu.

To kwestia indywidualna, ale zazwyczaj terapia trwa 4 tygodnie. Jeżeli będziesz tego potrzebować, możesz zostać na leczeniu dłużej – jesteśmy nastawieni na efekt.

Oczywiście! Skoro zastanawiasz się nad leczeniem, to znaczy, że problem istnieje. Pomagamy nie tylko osobom uzależnionym od tzw. twardych narkotyków, ale też marihuany. Pod okiem naszych terapeutów przepracujesz problemy i nauczysz się funkcjonować bez palenia.

Przyjmujemy Pacjentów 24/7. Nie odkładaj leczenia na później – możesz się do nas zgłosić również pod wpływem narkotyków, wtedy zaczniemy od przeprowadzenia detoksu i zapewnimy Ci opiekę medyczną.

Tak! W naszym ośrodku nie ma zakazu korzystania z telefonu i Internetu. Możesz utrzymywać kontakt z bliskimi.

Zadzwoń do nas! Jeżeli masz problem z dojazdem, wyślemy po Ciebie naszego kierowcę. Zapewniamy dyskrecję, dlatego nie musisz martwić się, że ktoś dowie się o Twoim problemie.

Tracisz nadzieję na wyjście z uzależnienia?

Nie czekaj

Zawsze jest za wcześnie na poddanie się!
Skontaktuj się

Koniec z narkotykami – z nami wyjdziesz na prostą

Przymus brania coraz większych dawek, ukrywanie problemu, wydawanie wszystkich pieniędzy na narkotyki – osoba uzależniona myśli inaczej niż zdrowa. Niezależnie od tego, co bierzesz oraz jak długo, pomożemy Ci przejść prawdziwe katharsis i uwolnić się od przymusu sięgania po narkotyki.

Opieka terapeutów

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe – zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie leczenia. Terapia jest dostępna w formie stacjonarnej i ambulatoryjnej, dostosujemy się do Twoich możliwości.

Standard premium

Zapewniamy zakwaterowanie w przestronnych pokojach, darmowe Wi-Fi i ośrodek w pięknej okolicy pełnej zieleni. U nas znajdziesz idealne warunki, żeby dojść do siebie i pracować nad sobą pod okiem terapeutów.

Galeria ośrodka

Co zyskasz, dzięki terapii narkomanii?

Chcesz wyjść na prostą, ale wciąż wracasz do brania narkotyków? Właśnie tak działa ta choroba – z czasem coraz trudniej jest odzyskać kontrolę. Wyjściem z tej sytuacji jest terapia narkomanii, nasi specjaliści pomogą Ci lepiej zrozumieć uzależnienie i nauczyć się nad nim panować.

Podczas leczenia wykorzystujemy założenia terapii behawioralnej i integracyjnej. Dzięki temu, zmienisz swoje życie już na stałe – nauczysz się w porę rozpoznawać sygnały nawrotu i radzić sobie z wyzwalaczami.

Terapia pozwala na nowo uporządkować sobie życie i przygotować się do funkcjonowania poza ośrodkiem. Dzięki temu, unikniesz poczucia pustki, które często towarzyszy odstawieniu

Leczenie uzależnienia to ulga nie tylko dla chorego, ale też jego rodziny. Jeżeli ktoś z Twoich bliskich ma problem z narkotykami, nie bój się prosić o pomoc. Z narkomanią nie poradzisz sobie samodzielnie – warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.

Przyjmujemy Pacjentów, którzy są pod wpływem narkotyków – jeśli ktoś z Twoich bliskich wciąż pozostaje w ciągu, zgłoś się do nas po pomoc. Zaczniemy od detoksu, a następnie rozpoczniemy terapię uzależnień, która przyniesie trwałą poprawę.

Uzależnienie to nie powód do wstydu: skąd bierze się narkomania?

Uzależnienie od narkotyków nie jest powodem do wstydu ani negatywnego osądzania. To złożony problem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci czy środowiska, w którym się wychował. Do narkomanii może przyczynić się wiele kwestii:
Niezależnie od przyczyny, ważne jest, aby szukać pomocy – w Katharsis prowadzimy leczenie narkomanii i pomagamy pacjentom uwolnić się od narkotyków.

Już po detoksie? Warto przejść terapię narkotykową!

Odtrucie to ważny pierwszy krok, ale warto pamiętać, że bardzo ważnym etapem wychodzenia z narkomanii jest leczenie uzależnienia od narkotyków. Terapia ma na celu nie tylko fizyczne oczyszczenie organizmu z substancji psychoaktywnych, ale skupia się na aspektach psychologicznych, emocjonalnych i społecznych, które stanowią klucz do trwałej rekonwalescencji.
Podczas terapii narkotykowej, osoby uzależnione zdobywają umiejętności radzenia sobie z pokusami, stresującymi sytuacjami i emocjami, które wcześniej mogły prowadzić do sięgania po narkotyki. Terapeuci pomagają identyfikować i rozwiązywać przyczyny uzależnienia oraz uczą skutecznych strategii, które umożliwią uniknięcie nawrotu.
Warto zrozumieć, że proces zdrowienia po uzależnieniu to nie tylko walka z fizyczną zależnością, ale również praca nad wypracowaniem zdrowszych nawyków, pozytywnego myślenia i postrzegania siebie. Terapia narkotykowa może odmienić życie, pomagając osiągnąć trwałą abstynencję, polepszyć relacje z bliskimi i wrócić do pełnej aktywności społecznej. Dlatego po zakończeniu detoksykacji, warto skorzystać z terapii narkotykowej, aby osiągnąć pełen sukces w procesie powrotu do zdrowego i satysfakcjonującego życia.
Szukasz pomocy w walce z narkomanią? Chcesz wesprzeć bliską osobę, ale nie wiesz jak? Skontaktuj się z nami – powiemy Ci, co robić dalej i jak wygląda leczenie narkomanii w Katharsis!

Uwolnij się od narkomanii - zapisz się na terapię

12

lat doświadczenia w leczeniu uzależnień Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie leczenia uzależnień Zadzwoń +48 604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl