Leczenie uzależnienia od hazardu Tarnów

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Leczenie uzależnienia od hazardu w Tarnowie

Życie w pośpiechu i stres towarzyszący wielu z nas na co dzień sprawia, że coraz częściej zmagamy się nie tylko z problemami osobistymi, ale i z różnego rodzaju uzależnieniami. Wpadamy w nie, gdy mamy problemy z prawidłową regulacją emocji oraz napięcia. Próbujemy zagłuszyć swoje „normalne” odczucia, bo wydaje nam się, że „nie mamy czasu” czy też „nie powinniśmy” zajmować się swoimi emocjami. To prosta droga do wpadnięcia w uzależnienie – ktoś bowiem znajdzie ukojenie w alkoholu, ktoś inny w narkotykach, seksie, a jeszcze ktoś inny – w hazardzie. Żadnego uzależnienia nie powinno się bagatelizować, jednak jeśli chodzi o gry losowe, tutaj istotny jest jeszcze jeden czynnik: utrata pieniędzy, która może prowadzić nawet do olbrzymich długów. Jeśli więc Twoim problemem jest hazard i chcesz wiedzieć, jak leczyć takie uzależnienie w Tarnowie – zwróć się do nas. Jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Tarnowie podejmujemy się prowadzenia terapii u osób na różnych etapach uzależnienia. Dlatego wybierając Katharsis, możesz liczyć na w pełni skuteczną walkę.

Dlaczego wybrać Katharsis – ośrodek uzależnień od hazardu w Tarnowie?

Uzależnienia potrafią zniszczyć życie – gdyż osoba uzależniona całkowicie traci kontrolę i wszystko podporządkowuje pod ten jeden czynnik, który jest dla niej ważny. W przypadku popadnięcia w hazard lęk i stres stają się ogromne, gdyż tutaj na szali zawsze znajdują się też pieniądze. Możliwość popadnięcia w ogromne długi stresuje uzależnionego każdego dnia, jednak mimo tego nie zaprzestaje on uczestnictwa w grach losowych – taki jest bowiem mechanizm uzależnienia. Jeżeli to właśnie Twoim problemem jest hazard – leczenie w Tarnowie może być konieczne, aby pozbyć się uzależnienia i odzyskać normalne życie.

Nasz ośrodek powstał z myślą właśnie o tych pacjentach, którzy zmagają się z kompulsywnym uczestnictwem w grach losowych. Terapia dla hazardzistów w Tarnowie może być przeprowadzona na dowolnym „etapie” uzależnienia – wtedy, gdy dopiero się „wciągasz”, jak i wówczas, gdy już wpadłeś w błędne koło: grasz, aby odzyskać pieniądze na spłacenie długów, a gdy przegrywasz – grasz dalej, licząc na wygraną i pozbycie się problemów finansowych. Nigdy nie wiesz, czy wygrasz, czy przegrasz – i właśnie to generuje emocje, które uzależniają. Dlatego jeśli chodzi o hazard terapia w Tarnowie może być konieczna, gdy gry losowe przejęły już kontrolę nad Twoim życiem.

Galeria ośrodka

Leczenie hazardu w Tarnowie – metody

Jeżeli jesteś przekonany, że konieczne może być w Twoim przypadku leczenie hazardu w Tarnowie, z pewnością zastanawiasz się nad tym, jakie metody leczenia są podejmowane w Katharsis i czy są one skuteczne. Nasz ośrodek uzależnień od hazardu w Tarnowie prowadzi terapie w różnych nurtach, w tym w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Pacjenci korzystają z terapii indywidualnych oraz grupowych. Możliwość kontaktu z innymi osobami, porównywanie doświadczeń oraz wzajemne wsparcie to czynniki, które wpływają pozytywnie na leczenie uzależnienia od hazardu w Tarnowie. Każdy pacjent może liczyć na wsparcie doświadczonych psychologów oraz opiekunów. Naszym celem jest najwyższa skuteczność leczenia – dlatego możesz liczyć na indywidualnie dostosowaną pod Ciebie terapię, która przyniesie największe korzyści.

Uzależnienie od hazardu – leczenie w Tarnowie

Wszystkie osoby zainteresowane przebiegiem terapii oraz wszelkimi kwestiami związanymi z pobytem w naszym ośrodku zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Ośrodek jest otwarty 7 dni w tygodniu. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą wygrasz z problemem, jakim jest uzależnienie od hazardu. Tarnów z ośrodkiem Katharsis czeka na przyjęcie pacjentów, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia, aby odzyskać wysoką jakość życia. Jeżeli to nie Ty, a ktoś z Twoich bliskich jest uzależniony od gier losowych – również zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci, co można zrobić w takiej sytuacji. Pamiętaj jednak, że to osoba uzależniona musi chcieć wyjść z nałogu.

Szkoda czasu na Hazard - zapisz się na Leczenie

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl