Leczenie uzależnienia od hazardu Gliwice

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Leczenie uzależnienia od hazardu w Gliwicach

Coraz większa liczba osób zmaga się z różnymi rodzajami uzależnień, a jednym z czynników wpływających na to jest pośpieszny tryb życia, generujący stres i trudności w regulacji napięcia emocjonalnego. Jeżeli nie potrafimy radzić sobie z własnymi emocjami, często próbujemy je zagłuszyć. Niektórzy jedzą, inni sięgać po alkohol, a jeszcze inni popadają w nałóg hazardowy. Oprócz utraty tożsamości, hazard prowadzi również do strat finansowych, często prowadząc do ogromnych długów, z których trudno się wydostać. Jeśli więc zauważasz, że problemem, który cię dotyczy, jest hazard i leczenie w Gliwicach jest tym, czego szukasz, skontaktuj się z nami. Nasz zespół doświadczonych lekarzy i terapeutów pomoże ci skutecznie walczyć z tym uzależnieniem.

Katharsis - ośrodek leczenia uzależnienia od hazardu w Gliwicach. Dlaczego właśnie my?

Uzależnienie od hazardu to problem, który pozbawia cierpiącego kontroli nad własnym życiem. Wszystko podporządkowane jest grze losowej, co nie tylko generuje stres i lęki, ale także często prowadzi do dużych długów. Hazardzista wpada w błędne koło – próbując wyjść z problemów finansowych, kontynuuje grę, aby zdobyć pieniądze na spłatę długów. Hazard to sinusoida – czasami wygrywasz, a czasami przegrywasz, ponieważ taka jest natura gier losowych. To właśnie generuje emocje i prowadzi do uzależnienia. Dlatego osoby, które uczestniczą w tego rodzaju grach, powinny w pewnym momencie swojego życia zdecydować się na leczenie uzależnienia od hazardu w Gliwicach. Nasz prywatny ośrodek Katharsis jest najlepszym miejscem do podjęcia terapii. Dysponujemy wysoce wykwalifikowanym personelem specjalizującym się w różnych rodzajach uzależnień. Traktujemy każdego pacjenta indywidualnie, zdając sobie sprawę, że każdy ma inną osobowość, a objawy uzależnienia mogą się różnić, tak jak różne mogą być sposoby radzenia sobie z tym problemem. Dlatego terapia dla hazardzistów w Gliwicach jest zawsze dostosowana indywidualnie do konkretnej osoby, aby osiągnąć jak największą skuteczność.

Nie będziemy ukrywać, że leczenie hazardu w Gliwicach nie jest łatwe. Wymaga całkowitego zaangażowania osoby uzależnionej, która musi wierzyć w możliwość własnej zmiany. To połączenie zaangażowania pacjenta i doświadczenia lekarzy, wraz z odpowiednio dobraną terapią, umożliwia wyjście z tego problemu i odzyskanie najlepszej jakości życia.

Galeria ośrodka

Leczenie uzależnienia od hazardu w Gliwicach - metody terapeutyczne

Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Gliwicach oferuje terapię opartą na podejściu poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Wspierani przez psychologów i z możliwością kontaktu z innymi osobami w podobnej sytuacji, nasi pacjenci czerpią największe korzyści z tego rodzaju terapii. Dlatego jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia i uwolnić się od uzależnienia, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o tym, czym jest hazard i jak to leczyć. W Gliwicach w naszym ośrodku to możliwe.

Kto powinien skorzystać z leczenia uzależnienia od hazardu?

Może być też tak, że sam jeszcze nie zauważyłeś swojego problemu, ale bliscy ciągle zwracają uwagę na Twój nieustanny udział w grach losowych, utratę coraz większych sum pieniędzy, a także odczuwanie ciągłego lęku, złości lub depresji, co utrudnia normalne funkcjonowanie. Te objawy mogą wskazywać na uzależnienie od hazardu. W Gliwicach może czekać na Ciebie jedyne skuteczne rozwiązanie. Średnio nasi pacjenci potrzebują 4 tygodni leczenia, aby uwolnić się od tego uzależnienia. Oczywiście są to dni pełne pracy terapeutycznej, które wymagają pełnego zaangażowania pacjenta. Dzięki wsparciu profesjonalistów jesteś w stanie odzyskać swoją dawna tożsamość.

Jeśli więc interesuje Cię nasz ośrodek uzależnień od hazardu w Gliwicach, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Liczba zakończonych z efektem pozytywnym terapii pozwala nam stwierdzić, że nasza placówka jest najlepszym wyborem dla osób z uzależnieniem od gier losowych. Jeśli to nie Ty, ale ktoś z twoich bliskich zmaga się z problemem związanym z hazardem, również skontaktuj się z nami jak najszybciej. Leczenie hazardu w Gliwicach to bowiem rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie prywatność – terapia jest zawsze całkowicie anonimowa, nikt nie dowie się o tym, kto w niej uczestniczy. Takie zapewnienie jest ważne dla wielu osób, które przed podjęciem terapii powstrzymuje wstyd. Nie musisz już się tego obawiać. Problemem jest hazard, a terapia w Gliwicach może tylko pomóc.

Szkoda czasu na UZALEŻNIENIE - zapisz się na LECZENIE

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl