Leczenie uzależnienia od hazardu Katowice

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Terapia dla hazardzistów w Katowicach

Codzienne życie w stresie i w pośpiechu, nieumiejętność regulacji napięcia oraz własnych emocji, zagłuszanie tego, czego nie chcemy czuć, próby jak najszybszego pozbycia się problemu i uczuć z nim związanych – to wszystko sprawia, że coraz częściej ludzie zmagają się z różnego rodzaju uzależnieniami. I nie jest to tylko alkoholizm, narkomania, ale też uzależnienie od hazardu. W Katowicach do ośrodka Katharsis zgłasza się coraz więcej osób zmagających się właśnie z nałogiem uczestnictwa w grach losowych. Człowiek uzależniony nie tylko traci wysoką jakość swojego życia, ale też bardzo często zaczyna zmagać się z coraz większymi problemami finansowymi – z długami, z których ciężko się wydostać. Dalej więc uczestniczy w grach losowych, tym razem z nadzieją, że pozbędzie się długów. To zamknięte koło, które stanowi prawdziwe uzależnienie. Dlatego właśnie bardzo często profesjonalna terapia dla hazardzistów w Katowicach jest niezbędna, aby wrócić do normalnego życia. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów.

Ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Katowicach

Jeśli Twoim problemem jest hazard i nie wiesz, jak leczyć to uzależnienie, w Katharsis w Katowicach znajdziesz właściwą pomoc. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, psychologów oraz opiekunów, którzy do każdego pacjenta podchodzą w pełni indywidualnie. Dobrze wiemy, że każdy z Was jest wyjątkową jednostką – o swojej własnej, niepowtarzalnej psychice, dlatego nie ma tutaj jednego schematu leczenia: opierając się na wiedzy o konkretnym pacjencie, to do niego dostosowujemy terapię, aby w ten sposób uzyskać jak największą możliwość jej powodzenia. Ośrodek uzależnień od hazardu w Katowicach to placówka prywatna, dlatego poziom opieki stoi tutaj na najwyższym poziomie. Zatrudniamy tylko sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów, aby wszystkie terapie naszych pacjentów kończyły się sukcesem.

Dlatego jeżeli znajdujesz się na tym etapie, na którym leczenie uzależnienia od hazardu w Katowicach jest już niezbędne, aby wrócić do pełnego zdrowia – skontaktuj się z nami. Nasz ośrodek jest otwarty 7 dni w tygodniu, odpowiadamy na wszystkie zapytania telefoniczne oraz mailowe. Zapraszamy również do osobistej wizyty, podczas której również odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Osoby zainteresowane terapią najczęściej pytają o to, jak długo będzie ona trwać. Jest to kwestia indywidualna, gdyż wiele zależy od zaangażowania osoby uzależnionej, która naprawdę chce wyjść ze swojego problemu.

Dopiero ta wiara i zaangażowanie, w połączeniu z doświadczeniem i wsparciem lekarzy oraz psychologów, przynosi oczekiwane efekty. Leczenie hazardu w Katowicach trwa najczęściej 4 tygodnie – to czas pracy w terapii, oparty na pełnym zaangażowaniu pacjenta oraz lekarza. Po miesiącu wielu naszych pacjentów całkowicie wychodzi ze swojego uzależnienia i wraca do normalnego życia.

Galeria ośrodka

Hazard – jak przebiega leczenie w Katowicach

Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Katowicach prowadzi terapie w różnych nurtach, wybierając je pod konkretnego pacjenta. Najlepiej sprawdzają się terapie w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Połączenie tych dwóch metod działania wiąże się z najszybszym powrotem do zdrowia, przynosi więc zdecydowane korzyści. Dlatego jeśli Twoim problemem jest hazard terapia w Katowicach zaproponowana przez ośrodek Katharsis może być właściwym krokiem, który pozwoli Ci na powrót do zdrowia.

To nie Ty zmagasz się z uzależnieniem, ale wydaje Ci się, że ktoś z Twoich bliskich popadł w hazard i leczenie w Katowicach wydaje się najlepszą opcją? Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły terapii. Pamiętaj jednak, że diagnozę może postawić tylko lekarz – a uzależnienie od hazardu może być leczone tylko wówczas, gdy sama osoba, która na to cierpi, wyrazi na to zgodę. Czasami uzależniony sam jeszcze nie dostrzega głębi swojego problemu, jednak zaczyna zwracać uwagę na to, że nieustanne uczestnictwo w grach losowych prowadzi go do kłopotów finansowych, jak też że coraz częściej odczuwa złość, lęk lub nawet wpada w depresję, a codzienne funkcjonowanie staje się kłopotem i wszystko kręci się wokół hazardu. W takim przypadku terapia będzie z całą pewnością skutecznym rozwiązaniem. Warto więc próbować rozmawiać z bliską osobą, która cierpi na uzależnienie od hazardu, aby zachęcić ją do podjęcia leczenia.

Szkoda czasu na Uzależnienie - zapisz się na Leczenie

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl