Leczenie uzależnienia od hazardu Zabrze

Niezależnie, ile przegrasz i tak zawsze chcesz się odegrać? Ktoś z Twoich bliskich popada w coraz większe długi, ale twierdzi, że nie ma żadnego problemu? Właśnie tak działa uzależnienie od hazardu – zadzwoń, pomożemy Ci z niego wyjść.

Leczenie uzależnienia od hazardu w Zabrzu

Rosnąca liczba osób boryka się z różnymi typami uzależnień, co często jest skutkiem szybkiego tempa życia, które generuje stres i problemy z kontrolą emocji w zdrowy sposób. Gdy nie potrafimy efektywnie radzić sobie z własnymi emocjami, zazwyczaj próbujemy je tłumić, a to prowadzi do kolejnych problemów. Niektórzy robią to poprzez kompulsywne jedzenie, inni poprzez alkohol, a jeszcze inni wpadają w sidła hazardu. Oprócz zatracenia się w przyjemności grania, hazard często prowadzi do poważnych problemów finansowych, włączając w to ogromne długi, z których trudno jest się potem wydostać. Jeśli zauważasz, że problemem, z którym się mierzysz, jest hazard, a leczenie w Zabrzu wydaje się być tym, czego potrzebujesz, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza ekipa doświadczonych lekarzy i terapeutów pomoże Ci w skutecznej walce z tym uzależnieniem.

Katharsis - ośrodek leczenia uzależnienia od hazardu w Zabrzu. Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Uzależnienie od hazardu to kwestia, która odbiera człowiekowi kontrolę nad jego własnym życiem. Cały świat zaczyna bowiem kręcić się wokół gry, co nie tylko wywołuje stres i lęki ze względu na częste przegrane, ale prowadzi także do znacznych długów. Osoba uzależniona od hazardu wpada w błędne koło – w próbie rozwiązania problemów finansowych kontynuuje grę, mając nadzieję na wygranie pieniędzy na spłatę długów. Hazard to zatem zjawisko fluktuacyjne – czasem wygrywasz, a czasem przegrywasz, bo tak działa natura gier losowych. To generuje emocje i prowadzi do uzależnienia. Dlatego osoby, które angażują się w tego typu gry, powinny w pewnym momencie swojego życia zdecydować się na leczenie uzależnienia od hazardu w Zabrzu. Nasz prywatny ośrodek Katharsis jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie terapii. To dlatego, że w naszych szeregach pracują wykwalifikowani lekarze oraz terapeuci, specjalizujący się w leczeniu uzależnień. Mają indywidualne podejście do każdego pacjenta, co wpływa pozytywnie na skuteczność procesu leczenia.
Należy jednak podkreślić, że terapia dla hazardzistów w Zabrzu często stanowi wyzwanie. Wymaga bowiem od osoby uzależnionej pełnego zaangażowania i wiary w możliwość własnej przemiany na lepsze. To właśnie synergia determinacji pacjenta, wiedzy lekarzy i dobrze dobranych metod terapeutycznych, daje szanse na pokonanie tego problemu i odzyskanie satysfakcjonującej jakości życia.

Galeria ośrodka

Terapia uzależnienia od hazardu w Zabrzu - stosowane metody

Nasz ośrodek leczenia uzależnień od hazardu w Zabrzu w swoich działaniach opiera się na nurtach terapeutycznych poznawczo-behawioralnym oraz integracyjnym. Dzięki wsparciu psychologów i możliwości nawiązania kontaktu z osobami doświadczającymi podobnych problemów, nasi pacjenci odczuwają znaczące korzyści z takiej formy terapii, a jej poprowadzenie do końca pozwala na osiągnięcie oczekiwanego efektu. Dlatego jeśli pragniesz poprawić jakość swojego życia i na zawsze zapomnieć o uzależnieniu, zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z tym, czym jest hazard i jak leczyć uzależnienie. W Zabrzu w Katharsis skuteczna terapia jest bowiem możliwa.

Kto powinien zdecydować się na terapię uzależnienia od hazardu?

Możliwe, że sam jeszcze nie dostrzegasz swojego problemu, ale twoi bliscy już zauważają Twoje ciągłe uczestnictwo w grach losowych, trwonienie coraz większych pieniędzy na udział w różnych loteriach, oraz towarzyszące Ci coraz częściej uczucie lęku, złości lub depresji, które utrudniają normalne życie. Takie objawy dla lekarzy są oczywiste – to typowe uzależnienie od hazardu. W Zabrzu czeka na Ciebie efektywne rozwiązanie. Średnio, naszym pacjentom potrzeba 4 tygodni terapii, aby uwolnić się od tego uzależnienia. Są to dni pełne intensywnej pracy zgodnie z wybranym przez lekarza nurtem terapeutycznym, zaś powodzenie zależy od zaangażowania pacjenta. Ale z wsparciem profesjonalistów, masz szansę odzyskać swoją dawną tożsamość.
Jeśli oferta, jaką proponuje nasz ośrodek uzależnień od hazardu w Zabrzu, wydaje Ci się wartościowa – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów leczenia. Liczba pozytywnie zakończonych terapii pozwala nam stwierdzić, że nasz ośrodek jest najlepszym wyborem dla osób zmagających się z uzależnieniem od gier losowych. Jeżeli to nie Ty, a ktoś z twoich bliskich boryka się z problemem hazardu, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Warto pamiętać, że leczenie hazardu w Zabrzu jest rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie prywatność – nasza terapia jest zawsze w pełni anonimowa, nikt nie będzie miał informacji o tym, kto w niej uczestniczy. Takie zapewnienie jest istotne dla wielu osób, których strach lub wstyd może odstraszać od podjęcia terapii. Nie musisz się już tego obawiać. Głównym problemem jest hazard, a terapia w Zabrzu ma na celu pomóc Ci go pokonać. Zapraszamy.

Szkoda czasu na uzależnienie - zapisz się na leczenie

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl