Leczenie seksoholizmu Tarnów

Wpadłeś w seksoholizm? Terapia naprawdę może Ci pomóc! Jeśli widzisz, że seks przejmuje kontrolę nad Twoim życiem lub kogoś z Twoich bliskich, zadzwoń! W Katharsis pomożemy Ci uwolnić się od uzależnienia i kompulsywnych zachowań, które niszczą Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Leczenie seksoholizmu w Tarnowie

Seksoholizm to bardzo często temat tabu – wielu dorosłych nie potrafi rozmawiać między sobą o seksie, a wszelkie problemy z nim związane bywają zbywane milczeniem. Niektórzy tłumaczą seksoholizm zbyt dużymi potrzebami, jednak nie należy tego bagatelizować, ponieważ – co trzeba podkreślić – seksoholizm to choroba. Jest to uzależnienie, które wpływa negatywnie na jakość życia danej osoby, niszczy ważne relacje, wiąże się z trudnością w kontroli impulsów, z uczuciem złości, lęku, niepokoju i bezradności, z kłopotami z zachowaniem granic. Seksoholizm to między innymi kompulsywna masturbacja, obsesyjne korzystanie z treści pornograficznych, kłopoty w „zwykłym” seksie z bliską osobą. Terapia dla seksoholików w Tarnowie pozwala zwrócić uzależnionym wysoką jakość życia – pozwala na powrót na właściwe tory i czerpanie radości z normalnych, satysfakcjonujących więzi z drugą osobą.

Dlaczego ważne jest leczenie uzależnienia od seksu?

Mechanizm seksoholizmu jest taki sam, jak w przypadku innych uzależnień. Osoba uzależniona poprzez swoje działania „uczy się” bowiem, że dana czynność pozwala na poradzenie sobie ze stresem, na „zepchnięcie” niechcianych emocji na dalszy plan. Koło samo się napędza – im więcej negatywnych uczuć i emocji, tym częściej sięga się po dany czynnik, w tym przypadku po działania związane z seksem. Uzależnienie to potrafi jednak bardzo źle wpłynąć na codzienne życie chorego, który między innymi traci przez to umiejętność tworzenia oraz utrzymywania zdrowych i bezpiecznych relacji z drugim człowiekiem. Bardzo często zdarza się, że to bliska osoba, zauważając problem, kieruje uzależnionego na leczenie seksoholizmu w Tarnowie. Warto jednak pamiętać, że aby terapia była skuteczna, to sam uzależniony musi widzieć swój problem i chcieć go rozwiązać. Ośrodek leczenia seksoholizmu w Tarnowie, Katharsis, powstał z myślą właśnie o tych, którzy zmagają się z problemami w sferze seksualnej. Wartościowe, prowadzone przez profesjonalistów terapie, pozwalają uzależnionym wrócić do zdrowia.

Galeria ośrodka

Terapia seksoholizmu w Tarnowie – kiedy się zgłosić?

Często uzależnieni czekają bardzo długo, zanim zgłoszą się do ośrodka – uważają, że to „ostatnia deska ratunku”, tymczasem im szybciej podejmie się terapię, tym szybciej można też zauważyć efekty. Jeśli zastanawiasz się, czy ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Tarnowie będzie dobrym wyborem w Twoim przypadku, przyjrzyj się swojej codzienności – czy zauważasz w swoim życiu, że:

Takie symptomy choroby może odczuwać seksoholik. Objawy mogą być jednak różne, dlatego ośrodek w Tarnowie przyjmuje uzależnionych na różnych etapach seksoholizmu. Głównym wyznacznikiem powinno być to, czy obsesja na temat seksu sprawia, że jakość życia osoby uzależnionej (oraz jego bliskich) dramatycznie spada. Jeżeli nie jesteś pewien, czy Ciebie to dotyczy – możesz udać się do ośrodka na konsultacje. Terapia seksoholizmu w Tarnowie zawsze dobierana jest indywidualnie pod konkretną osobę, nie jest ona schematyczna, tylko dopasowana do uzależnionego. Dlatego możesz być pewien, że będzie skuteczna.

Dlaczego zdecydować się na leczenie uzależnienia od seksu w Tarnowie?

Z pewnością istnieje w Polsce wiele ośrodków leczenia uzależnień, dlatego możesz zastanawiać się, dlaczego to właśnie terapia seksoholizmu w Tarnowie ma być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. W naszym ośrodku pracują specjaliści doświadczeni właśnie w tym problemie – w temacie seksoholizmu. Regularnie biorą udział w szkoleniach oraz poszerzają swoją wiedzę, aby jak najlepiej pomagać pacjentom. To dlatego seksoholik w naszym ośrodku w Tarnowie może liczyć na kompleksową pomoc, dopasowaną właśnie pod jego problem. Jeżeli ważna jest dla Ciebie skuteczność leczenia – ośrodek Katharsis będzie dobrym wyborem. Nasza placówka jest prywatna, dlatego odznacza się najwyższym poziomem usług. Lekarze i opiekunowie na pierwszym miejscu utrzymują dobro pacjenta, indywidualnie analizują problem każdej osoby, aby dobrać najlepszą terapię. Jeśli chodzi o seksoholizm leczenie w Tarnowie przebiega zawsze w kierunku całkowitego wyzdrowienia osoby uzależnionej, co poświadcza liczba pacjentów, która przeszła terapie w naszych ośrodkach na terenie całego kraju.

Seksoholizm – jak sobie radzić? Pomoc w Tarnowie

Wiedza, że cierpisz na seksoholizm i decyzja, aby rozpocząć leczenie w Tarnowie może być wyjątkowo trudna. Uzależnionemu zawsze ciężko jest się przyznać, że ma problem – jest to zwykle wstydliwa sprawa, która budzi ogromne emocje. Jednak przy tym wszystkim warto pamiętać, że seksoholizm dzięki odpowiedniej terapii w Tarnowie jest całkowicie uleczalny. Poważne podejście do tematu – czyli właściwe leczenie – może przynieść najważniejszą, podstawową korzyść: powrót do wysokiej jakości życia. Dlatego jeśli Twoim problemem jest seksoholizm i nie wiesz już, jak sobie radzić, ośrodek Katharsis w Tarnowie czeka na Ciebie. Rozpoczniesz życie bez lęku, wstydu, niepokoju, bez depresji, bez przykrywania emocji seksem. To właściwie całkiem nowe życie, które zacznie się po skutecznej terapii.
Jeśli szukasz pomocy – skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania – dobrze wiemy, że leczenie uzależnienia od seksu w Tarnowie może rodzić różne wątpliwości, związane przede wszystkim ze skutecznością leczenia, z dojazdem na miejsce, z noclegiem itd. – nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi. Postaramy się znaleźć najlepszą ścieżkę leczenia, aby seksoholizm już nie zatruwał Ci życia. Katharsis w Tarnowie zadba o odpowiednią terapię dla Ciebie.

Szkoda czasu na picie - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl