Leczenie seksoholizmu Rzeszów

Wpadłeś w seksoholizm? Terapia naprawdę może Ci pomóc! Jeśli widzisz, że seks przejmuje kontrolę nad Twoim życiem lub kogoś z Twoich bliskich, zadzwoń! W Katharsis pomożemy Ci uwolnić się od uzależnienia i kompulsywnych zachowań, które niszczą Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Leczenie seksoholizmu w Rzeszowie

Każdego rodzaju uzależnienie wpływa negatywnie nie tylko na osobę uzależnioną, ale także na jej najbliższych, którzy dostrzegają, że jakość życia uzależnionego zdecydowanie spadła. Czasami widać to już na pierwszy rzut oka – osoba mająca problem z alkoholem po prostu pije codziennie, czego nie sposób nie zauważyć. Niektóre uzależnienia mogą być jednak długo skrywane – tak jest w przypadku seksoholizmu, który wciąż bardzo często stanowi temat tabu. Nie można jednak bagatelizować tego, że tego typu uzależnienie także jest chorobą i nie może być tłumaczone zbyt dużymi potrzebami seksualnymi. Seksoholik z Rzeszowa może zgłosić się na leczenie do ośrodka Katharsis. Doświadczeni lekarze i psychologowie z pewnością pomogą w pozbyciu się uzależnienia.

Skąd wiedzieć, że konieczne jest leczenie seksoholizmu w Rzeszowie?

Nierzadko osoba uzależniona bagatelizuje swój problem lub po prostu nawet nie wie, że już popadła w seksoholizm. Rzeszów na szczęście posiada prywatny ośrodek leczenia uzależnień Katharsis, dlatego wszyscy rzeszowianie, którzy zmagają się z trudnościami związanymi z uzależnieniami, mogą zwrócić się o pomoc do specjalistów. Być może jednak zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku leczenie jest konieczne – nie wiesz, kim właściwie jest seksoholik. Objawy, które dla lekarzy z Rzeszowa, są oczywiste, mogą zostać przez Ciebie nie zauważone.
Warto wiedzieć, że terapia seksoholizmu w Rzeszowie może być konieczna, gdy:

Jeżeli zauważyłeś u siebie jeden lub więcej objawów – powinieneś wiedzieć, że leczenie seksoholizmu w Rzeszowie jest możliwe. Wyniki przeprowadzonych terapii są pozytywne – ośrodek Katharsis wyleczył już szereg pacjentów z uzależnień i dziś osoby te mogą wieść spokojne i szczęśliwe życie.

Galeria ośrodka

Dlaczego wybrać właśnie Katharsis – ośrodek leczenia seksoholizmu w Rzeszowie

Jeśli już jesteś świadomy swojego problemu, z pewnością zastanawiasz się, gdzie podjąć leczenie. Czy Katharsis, ośrodek leczenia seksoholizmu w Rzeszowie będzie dobrym wyborem? Dla nas i dla wielu naszych pacjentów odpowiedź jest oczywista – tak, gdyż to prywatna placówka, w której pracują najlepsi lekarze, psychologowie i opiekunowie. Do każdej uzależnionej osoby podchodzą oni w pełni indywidualnie, dlatego jeśli chodzi o seksoholizm terapia w Rzeszowie jest zawsze dopasowana pod konkretną osobę. Nie kierujemy się schematycznym działaniem, tylko zawsze sprawdzamy, co jest potrzebne danemu pacjentowi i jakie podejście najlepiej na niego zadziała.

Ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Rzeszowie jest czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania związane z podjęciem terapii lub z jej przebiegiem. Dobrze wiemy, że terapia seksoholizmu w Rzeszowie może być dla Ciebie stresująca, wstydliwa czy generująca inne nieprzyjemne emocje – ale nasza doświadczona kadra specjalistów zadba o to, aby leczenie przebiegło prawidłowo i Twoje życie odzyskało dawną wysoką jakość, bez problemu w postaci uzależnienia.

Leczenie uzależnienia od seksu w Rzeszowie – dlaczego warto się go podjąć?

Wiele osób odsuwa w czasie leczenie uzależnienia od seksu w Rzeszowie. Wszystko z tego powodu, że wydaje się to być wstydliwą sprawą, z którą każdy powinien poradzić sobie samemu. Tak jednak nie jest – to uzależnienie jak każde inne, dlatego wymaga specjalistycznej pomocy! Wprawdzie w naszym społeczeństwie seks wciąż jest tematem tabu, jednak nie oznacza to, że należy bagatelizować tego typu uzależnienie. Mechanizm seksoholizmu jest bowiem taki sam, jak innych uzależnień. Dlatego właśnie terapia dla seksoholików w Rzeszowie jest konieczna.
Jeśli uzależnienie źle wpływa na Twoje życie codzienne, sprawia, że więzi z bliskimi przestają być satysfakcjonujące, że odczuwasz lęk, złość, niepokój czy nawet depresję – jeśli do tego wypychasz te niechciane emocje i próbujesz regulować stres kompulsywnymi zachowaniami seksualnymi – to oznacza, że powinieneś odwiedzić ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Rzeszowie. Dzięki wartościowym, profesjonalnie prowadzonym terapiom będziesz mógł w niedługim czasie wrócić do zdrowia. Zadbaj o siebie już dziś. Nie czekaj na pogłębienie problemu.

Seksoholizm. Leczenie w Krakowie.

Z całą pewnością trafiłeś na naszą stronę nie bez powodu. Jeżeli jakość Twojego życia obniża właśnie seksoholizm, leczenie w Krakowie może być koniecznością. Nie tylko pozbędziesz się uzależnienia, ale możesz też popracować nad poczuciem własnej wartości oraz zdrowym radzeniem sobie z emocjami i stresem. Zapomnij o tym, że określa Cię właśnie seksoholizm. Terapia w Krakowie sprawi, że staniesz się tym człowiekiem, co dawniej – a lęk, wstyd, depresja, złość i wyładowywanie się w niezdrowy sposób – to nie będzie już kierować Twoim życiem.

Seksoholizm – jak sobie radzić? Terapia w Rzeszowie

Bardzo często seksoholik, zanim zwróci się po pomoc w Rzeszowie, próbuje „pomóc sobie sam”. Dzieje się tak, gdy zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojego problemu, jednak jest to na tyle wstydliwe i kłopotliwe, że nie chce się tym z nikim dzielić. Jednak podobnie jak w przypadku innych uzależnień, bardzo ciężko jest z nich wyjść samodzielnie, bez odpowiedniego wsparcia psychologicznego. Jeśli chodzi o seksoholizm leczenie w Rzeszowie przebiega zawsze w zachowaniu całkowitej prywatności. Nikt nie uzyska informacji, że znalazłeś się w ośrodku. To od Ciebie zależy, z kim będziesz się dzielił swoimi emocjami związanymi z tą sytuacją. Poważnie podchodzimy do prywatności naszych pacjentów, dlatego gdy tym, co sprowadza daną osobę do nas, jest seksoholizm, to terapia w Rzeszowie odbywa się w ośrodku, jest indywidualna i tylko za zgodą pacjenta prowadzone są terapie grupowe.

Dlatego jeśli cierpisz na seksoholizm i nie wiesz jak sobie radzić – Katharsis w Rzeszowie z pewnością Ci pomoże. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Szkoda czasu na UZALEŻNIENIE zapisz się na LECZENIE

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl