Leczenie seksoholizmu Katowice

Wpadłeś w seksoholizm? Terapia naprawdę może Ci pomóc! Jeśli widzisz, że seks przejmuje kontrolę nad Twoim życiem lub kogoś z Twoich bliskich, zadzwoń! W Katharsis pomożemy Ci uwolnić się od uzależnienia i kompulsywnych zachowań, które niszczą Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Leczenie seksoholizmu w Katowicach

Seksoholizm to choroba. Stwierdzenie to często próbuje się przykrywać wyjątkowo dużymi potrzebami seksualnymi danej osoby lub po prostu bagatelizuje się ten temat, uważając, że osoba uzależniona od seksu nie czyni nikomu innemu krzywdy. Jednak warto mieć na uwadze właśnie to, że jest to uzależnienie, które ma taki sam mechanizm działania, jak alkoholizm, narkomania czy uzależnienie od hazardu. Nie da się więc ukryć, że podobnie jak w przypadku wymienionych uzależnień, tak konieczne jest również leczenie seksoholizmu. W Katowicach znajduje się jeden z naszych ośrodków Katharsis, w którym w pełni zajmujemy się właśnie tym tematem.

Jeśli zauważyłeś u siebie lub kogoś bliskiego – gorszą jakość życia; nadmierne i obsesyjne korzystanie z treści pornograficznych; kompulsywną masturbację; problemy z zaspokajaniem potrzeb seksualnych – skontaktuj się z naszym ośrodkiem. Wymienione symptomy wskazują, że może to być seksoholizm i terapia w Katowicach będzie właściwym krokiem. Dlaczego? Ponieważ osoba uzależniona od seksu wpadła w taki sam mechanizm, co osoba uzależniona od alkoholu czy narkotyków. Poprzez swoje własne działania sprawia, że regulatorem emocji, stresu i napięcia staje się dany czynnik (w tym wypadku: seks) – jednak to prowadzi do pogorszenia się jakości życia oraz do utraty umiejętności budowy zdrowych i satysfakcjonujących relacji z bliskimi. To właśnie jest głównym powodem, dla którego leczenie uzależnienia od seksu w Katowicach powinno być krokiem pozwalającym na powrót do wartościowego życia.

Dlaczego właśnie nasz ośrodek leczenia seksoholizmu w Katowicach?

Każdy, kto szuka dobrego ośrodka pozwalającego zwalczyć uzależnienie, trafi na Katharsis. To właśnie tutaj możesz liczyć na skuteczność leczenia, profesjonalizm kadry oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Katowicach prowadzi swoje działania już od lat, a o jego renomie świadczy liczba zadowolonych byłych pacjentów, którzy dzięki wsparciu doświadczonych pracowników mogli wydostać się z uzależnienia. Zgłaszają się do nas osoby z całego kraju, nie tylko ze względu na możliwość zapewnienia pełnej prywatności (nikomu nie udzielamy informacji o pacjentach, którzy się u nas leczą), ale także dlatego, że terapia seksoholizmu w Katowicach przynosi rzeczywiste efekty. Pracują u nas najlepsi lekarze i psychologowie, którzy są całkowicie nastawieni na pacjenta – program leczenia jest zawsze indywidualnie dobrany do konkretnej osoby, aby przynosił oczekiwane rezultaty. Każdy problem jest analizowany odrębnie, nie wpadamy w schematy, aby terapia seksoholizmu w Katowicach spełniała oczekiwania konkretnego pacjenta.

Być może mieszkasz w innej części kraju i dlatego nie jesteś pewien, czy nasz ośrodek leczenia seksoholizmu w Katowicach będzie dobrym wyborem. Jeśli zależy Ci na prywatności – z całą pewnością tak. Dobrze wiemy, że seksoholizm jest bardzo wstydliwą sprawą dla każdego uzależnionego i dlatego nieczęsto osoby uzależnione decydują się na terapię w swoim własnym mieście. Rozwiązaniem jest właśnie terapia dla seksoholików w Katowicach, którą mogą podjąć osoby z całego kraju. Dzięki niej będziesz mógł wrócić do wysokiej jakości swojego życia, pozbędziesz się wstydu i lęku oraz nie będziesz już przykrywał emocji, stresu i napięcia seksem.

Galeria ośrodka

Seksoholizm – objawy. Kiedy zgłosić się do ośrodka w Katowicach?

Nie da się ukryć, że każdy seksoholik może mieć różne objawy swojej choroby, może znajdować się na różnych etapach uzależnienia. Nie istnieje sztywny schemat wskazujący, jaki moment sprawia, że zostaje się seksoholikiem. O problemie mówi się wtedy, gdy dana osoba zaczyna uporczywie myśleć o seksie, co wpływa negatywnie na jej codzienne życie; a ponadto poprzez działania związane z seksem zaczyna regulować własne emocje oraz stres. Są pewne cechy wspólne dla seksoholików. Niemal każdy seksoholik na terapii w Katowicach zmagał się z:

Każdy seksoholik, który ma takie objawy, w Katowicach znajdzie pomoc – profesjonalna terapia pozwoli na powrót do normalnego życia.

Seksoholizm – leczenie w Katowicach

Jeśli Twoje codzienne życie utrudnia Ci właśnie seksoholizm, w Katowicach zajmiemy się Twoim problemem – nasz ośrodek Katharsis codziennie leczy pacjentów zmagających się z takim właśnie uzależnieniem. Po profesjonalnie przeprowadzonej terapii potrafią oni już prawidłowo regulować swoje emocje oraz stres i nie szukają ucieczki od prawdziwego siebie poprzez wyładowywanie się w różnych zachowaniach seksualnych. Ich życie wraca do normy, tak jak relacje z bliskimi, które po terapii mogą być budowane w sposób zdrowy i satysfakcjonujący.

Jeśli chodzi o seksoholizm leczenie w Katowicach często jest niezbędne, gdyż samodzielnie, bez pomocy specjalistów, nie każdy jest w stanie powrócić do normalnego życia. Samodzielne pozbycie się uzależnienia jest bardzo trudne i wymaga ogromnej pracy nad sobą. Doświadczeni lekarze i psychologowie, którzy pracują w naszym ośrodku, są tu po to, aby Ci pomóc – nie musisz się wstydzić, że cierpisz na seksoholizm. Terapia w Katowicach, poprowadzona przez profesjonalistów, pomoże Ci zwalczyć problem. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś – ośrodek jest otwarty 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Wiesz już, czym tak naprawdę jest seksoholizm i jak sobie radzić. W Katowicach znajdziesz pomoc – ośrodek Katharsis poprowadzi Twoją terapię.

Szkoda czasu na Uzależnienie - zapisz się na Leczenie

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl