Detoks lekowy Kraków

Nadużywane leki zaczynają działać, jak narkotyki – powodują silne uzależnienie, wyniszczają wątrobę, nerki, żołądek i zmieniają psychikę. Jeżeli tracisz kontrolę nad wielkością dawek, a przy próbie odstawienia czujesz się źle, to znak, że nie ma, na co czekać – zacznij działać i jeszcze dzisiaj zapisz się na detoks lekowy.

Odtruwanie polekowe w Tarnowie

Uzależniają nie tylko narkotyki i alkohol, ale też leki, które pozornie wydają się bezpieczne. Zażywanie leków początkowo poprawia samopoczucie, ale z czasem wyniszcza zdrowie, a do normalnego funkcjonowania konieczne stają się coraz wyższe dawki. Niestety nawet leki dostępne bez recepty mogą prowadzić do poważnego uzależnienia, a ich nadmierne zażywanie wiąże się z ryzykiem przedawkowania. Na detoks polekowy w Tarnowie trafiają pacjenci różniący się pod względem wieku, płci, wykształcenia, sytuacji finansowej – to najlepszy dowód, że uzależnienie może spotkać każdego.
Niestety w przypadku lekomanii łatwo jest przegapić pierwsze sygnały alarmowe – bycie pod wpływem leków nie rzuca się w oczy tak, jak upijanie się czy zażywanie narkotyków. Osoby uzależnione starają się za wszelką cenę wmówić innym, a przede wszystkim samym sobie, że potrzebują leków ze względu na problemy ze zdrowiem i złe samopoczucie. Między innymi dlatego, osoby uzależnione zazwyczaj tak późno trafiają na odtruwanie polekowe w Tarnowie oraz często mają za sobą przedawkowania i zatrucia. Lepiej nie ryzykować i zamiast czekać, jak najszybciej zgłosić się na detoks.

Potrzebujesz detoksu lekowego? Sygnały alarmowe

Wychodzenie z lekomanii nie jest proste, ale oczywiście możliwe! Uzależnienie z czasem staje się tylko poważniejsze, dlatego lepiej zwracać uwagę na czerwone flagi u siebie lub bliskiej osoby:
Jeśli pojawiają się nawet niektóre z tych objawów, to znak, że czas zgłosić się na odwyk lekowy w Tarnowie.

Galeria ośrodka

Jak wygląda odtrucie lekowe w Tarnowie?

Większość osób uzależnionych obawia się detoksu – rozumiemy to, bo odstawienie leków to rewolucja w życiu, ale robimy wszystko, aby odtrucie było dla naszych pacjentów jak najłatwiejsze. W Katharsis prowadzimy detoks lekowy w Tarnowie nastawiony na efekt: nie ustalamy z góry czasu trwania odtrucia, dostaniesz tyle czasu, ile będziesz potrzebować. U nas nie musisz czekać na swoją kolej, jak w zatłoczonych publicznych placówkach. Pracujemy 24/7, dlatego możesz zgłosić się do nas o dowolnej porze, kiedy tylko zdecydujesz się rozpocząć odtrucie.

Nasi pacjenci otrzymują całodobową opiekę medyczną. Zapewniamy bezpieczne i możliwie komfortowe odstawianie leków: stopniowo zmniejszamy dawki i wprowadzamy substytucję, żeby objawy zespołu abstynencyjnego były jak najmniej dokuczliwe. Odtrucie lekowe w Tarnowie jest bez porównania bezpieczniejsze od samodzielnego trzeźwienia w domu. Naszym pacjentom podajemy też substancje odżywcze, płyny i elektrolity – wszystko po to, aby jak najszybciej zregenerować Twój organizm.

Jak pozostać trzeźwym po detoksie?

Odtrucie polekowe w Tarnowie to bardzo ważny krok do wyjścia z uzależnienia, ale na tym nie kończy się nasza pomoc. W Katharsis prowadzimy również terapię stacjonarną i dochodzącą, dlatego, kiedy dojdziesz do siebie, otrzymasz wsparcie psychologów i terapeutów. Odtruwanie lekowe w Tarnowie pozwala uporać się nie tylko z zespołem odstawiennym, ale też psychicznym przymusem sięgania po leki. W Katharsis jesteśmy nastawieni na efekt: możesz zostać na leczeniu tak długo, jak będzie to koniecznie, żeby poczuć się lepiej i przygotować się do samodzielnego funkcjonowania poza ośrodkiem. Historie naszych pacjentów najlepiej pokazują, że z każdego uzależnienia da się wyjść.

Nie jesteś w stanie funkcjonować bez leków? Ktoś z Twoich bliskich przyjmuje coraz większe dawki, chociaż twierdzi, że wszystko jest w porządku? Zadzwoń do nas – odwyk polekowy w Tarnowie pomoże Ci wyjść z tej sytuacji.

Masz dość lekomanii? - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl