Detoks alkoholowy Rzeszów

Bezsenność, drżenie mięśni, mdłości, szybkie bicie serca, ból głowy – jeżeli masz problem z alkoholem, z pewnością doskonale znasz te objawy. Nie musisz do końca życia być niewolnikiem alkoholu – wyciągniemy Cię z ciągu i pomożemy Ci poczuć się lepiej. Zadzwoń i jeszcze dzisiaj zgłoś się na detoks alkoholowy!

Detoks alkoholowy w Rzeszowie

Ktoś z Twoich bliskich obiecuje poprawę, ale i tak dalej pije? Zmagasz się z uzależnieniem i nie wiesz już co robić, żeby uwolnić się od alkoholizmu? Właśnie dla takich osób, jak Ty, powstał nasz ośrodek. Detoksykacja alkoholowa w Rzeszowie pomoże Ci odstawić alkohol i wyjść na prostą. Nie warto zwlekać – uzależnienie z czasem staje się tylko silniejsze i całkowicie przejmuje kontrolę nad życiem. Im szybciej rozpoczniesz detoks alkoholowy w Rzeszowie tym większa szansa, że unikniesz najpoważniejszych konsekwencji alkoholizmu: marskości wątroby, nowotworów, zespołu Korsakowa, bezrobocia, bezdomności, a nawet przedwczesnej śmierci. Wydaje Ci się, że Ciebie to nie dotyczy? Niestety, ale tak właśnie działa uzależnienie – łatwiej jest wypierać problem, niż się z nim zmierzyć. Nikt, kto zaczyna pić, nie oczekuje, że zostanie alkoholikiem i nie bierze pod uwagę, że z powodu alkoholu może stracić wszystko. Niestety jest to częsty scenariusz, powtarzający się u tysięcy osób uzależnionych. Alkohol to toksyczna substancja – im szybciej przestaniesz ją pić, tym lepiej dla Twojego organizmu, psychiki i bliskich.

Sygnały alarmowe alkoholizmu – kiedy potrzebujesz detoksu?

Jestem alkoholikiem – trudno wypowiedzieć te słowa przed otoczeniem, ale przede wszystkim przed sobą samym. Zdecydowana większość osób uzależnionych odkłada detox alkoholowy w Rzeszowie i wciąż obiecuje sobie, że samodzielnie da radę zerwać z alkoholem. Niestety takie plany nieustannie są odkładane na później, a uzależnienie z czasem staje się tylko poważniejsze. Najlepiej jak najszybciej zgłosić się na odtrucie alkoholowe w Rzeszowie, jeśli pojawiają się u Ciebie takie oznaki, jak:
Z czasem takich objawów jest coraz więcej, pojawiają się też choroby będące powikłaniami uzależnienia. Im szybciej zgłosisz się na odtruwanie alkoholowe w Rzeszowie, tym lepiej dla Ciebie i Twoich bliskich.

Galeria ośrodka

Dlaczego warto wybrać odtrucie alkoholowe w Rzeszowie?

Od lat pracujemy z osobami uzależnionymi, dlatego doskonale wiemy, jak trudno podjąć decyzję o rozpoczęciu detoksu. Robimy wszystko, aby ułatwiać to naszym pacjentom. Oczekiwanie na miejsce w publicznym ośrodku często trwa nawet kilka miesięcy, dlatego wiele osób uzależnionych traci motywację do zmian. W Katharsis jest inaczej: pracujemy 24/7 i przyjmujemy pacjentów przez całą dobę. Nie ma na co czekać, zadzwoń i zgłoś się na odtrucie jeszcze dzisiaj!

Odstawianie alkoholu nie należy do przyjemności, ale dbamy o naszych pacjentów, aby zespół odstawienny był możliwie jak najmniej dokuczliwy. Podajemy indywidualnie dobrane leki oraz uzupełniamy niedobory płynów, witamin i elektrolitów. Dzięki temu objawy alkoholowego zespołu abstynencyjnego są mniej nasilone, a nasi pacjenci szybciej odzyskują siły. Zapewniamy również wsparcie psychologa – po odtruciu możesz też przejść terapię. Zajmujemy się nie tylko skutkami, ale przede wszystkim źródłem problemu. Odwyk alkoholowy w Rzeszowie nie jest tylko przerwą w piciu alkoholu, ale szansą na nowe życie bez alkoholu.

Detoks z dojazdem do domu w Rzeszowie i okolicach

Większość naszych pacjentów przechodzi detoks w ośrodku, ale oferujemy również odtrucie alkoholowe w domu. Rzeszów to jedna z lokalizacji, w których można zamówić profesjonalne odtruwanie. Taka forma pomocy jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie są uzależnione, ale piją ryzykownie. Jeśli po mocno zakrapianej imprezie, czujesz się bardzo źle, zadzwoń i zamów odtrucie alkoholowe w domu, hotelu czy dowolnym miejscu, gdzie się znajdujesz. Zapewnimy Ci opiekę medyczną oraz będziemy podawać leki i składniki odżywcze w formie kroplówki. Dzięki temu szybciej wrócisz do siebie i unikniesz jeszcze poważniejszych konsekwencji zatrucia. Niestety na dłuższą metę picie ryzykowne prowadzi do uzależnienia, dlatego lepiej uważać z alkoholem.

Chcesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem lub próbujesz pomóc komuś bliskiemu w walce z alkoholizmem? Zadzwoń i zgłoś się na detoks alkoholowy w Rzeszowie.

Szkoda czasu na picie - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl