Detoks lekowy Rzeszów

Nadużywane leki zaczynają działać, jak narkotyki – powodują silne uzależnienie, wyniszczają wątrobę, nerki, żołądek i zmieniają psychikę. Jeżeli tracisz kontrolę nad wielkością dawek, a przy próbie odstawienia czujesz się źle, to znak, że nie ma, na co czekać – zacznij działać i jeszcze dzisiaj zapisz się na detoks lekowy.

Detoks polekowy w Rzeszowie

Ktoś z Twoich bliskich przyjmuje coraz większe dawki leków? Kiedy próbujesz odstawić leki, pojawiają się u Ciebie nieprzyjemne objawy? To wszystko sygnały alarmowe, że czas na detoks polekowy w Rzeszowie. Ośrodek Katharsis powstał właśnie po to, aby dawać naszym pacjentom szansę na nowy początek. Uzależnienie nie jest kwestią Twojej słabej woli czy kaprysu – to poważna choroba, którą można, a nawet trzeba leczyć. Pierwszym krokiem jest tutaj oczywiście odtrucie, ponieważ nie ma mowy o terapii, dopóki wciąż przyjmujesz leki. W Katharsis pomagamy naszym pacjentom w przerwaniu ciągu i wyjściu na prostą. Doskonale wiemy, jak stresujące jest rozpoczęcie odtrucia, dlatego robimy wszystko, żeby odwyk lekowy w Rzeszowie był jak najłatwiejszy dla osoby uzależnionej. Zapewniamy opiekę medyczną – postaramy się, aby objawy zespołu abstynencyjnego były jak najłagodniejsze i będziemy na bieżąco monitorować Twój stan zdrowia.

Kiedy zgłosić się na odwyk lekowy w Rzeszowie?

Jesteś przekonany, że nie potrzebujesz pomocy i poradzisz sobie sam? Niestety właśnie tak działa lekomania – większość osób uzależnionych wypiera istnienie problemu, który z czasem tylko się pogłębia. Zdecydowanie powinieneś zgłosić się na detoks lekowy w Rzeszowie, jeśli pojawiają się u Ciebie takie objawy, jak:

Takie problemy same nie przechodzą – warto zwrócić się po profesjonalną pomoc. W naszym ośrodku zaopiekują się Tobą lekarze i psychologowie. Przekonasz się, że da się zacząć od nowa i uwolnić się od uzależnienia.

Galeria ośrodka

Jak wygląda odtruwanie lekowe w Rzeszowie?

Odstawianie leków, jeśli już doszło do uzależnienia, nie jest proste. Pojawiają się objawy zespołu odstawiennego, dlatego bardzo trudno powstrzymać się od sięgnięcia po kolejną dawkę, aby znowu poczuć się normalnie. W bardzo poważnych przypadkach mogą też pojawić się groźne powikłania zespołu abstynencyjnego. W naszym ośrodku nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo – odtrucie lekowe w Rzeszowie odbywa się pod całodobową opieką medyczną. Na bieżąco wykonujemy badania i monitorujemy stan naszych pacjentów, aby mieć pewność, że detoks przebiega prawidłowo, a organizm się oczyszcza i regeneruje.
Nie musisz mieć żadnego skierowania – możesz zgłosić się prosto do ośrodka, ponieważ pracujemy 24/7. Zaczynamy od szczegółowych badań, żeby wiedzieć dokładnie, jaki jest Twój stan zdrowia i indywidualnie zaplanować przebieg odtrucia. Stopniowo zmniejszamy dawki i podajemy leki zastępcze, żeby odtruwanie organizmu było stopniowe i bezpieczne. Nasi pacjenci otrzymują również elektrolity, płyny i witaminy, dzięki czemu szybciej odzyskują siły i czują się lepiej. W naszym ośrodku prowadzimy nie tylko odtruwanie polekowe w Rzeszowie, ale też terapię. Kiedy będziesz na to gotowy, możesz przejść na dalszy etap leczenia i przepracować problem u źródła.

Dlaczego odtrucie polekowe w Katharsis naprawdę pomaga?

Sposób, w jaki prowadzimy odtrucie polekowe w Rzeszowie, jest poparty latami doświadczenia w pracy z osobami uzależnionymi. Nasz ośrodek znajduje się w cichej, zielonej okolicy – tworzymy dla pacjentów idealne warunki do wyciszenia się i dochodzenia do siebie po ciągu. Nie koncentrujemy się wyłącznie na skutkach, ale przede wszystkim przyczynach problemu. Zgłaszając się na odwyk polekowy w Rzeszowie, otrzymasz również wsparcie psychologa. Naszym celem nie jest zapewnianie pacjentom krótkiej przerwy w zażywaniu leków, ale osiągnięcie trwałej zmiany.

Czujesz się bezsilny wobec uzależnienia swojego lub bliskiej osoby? Zadzwoń i zapytaj o odtruwanie lekowe w Rzeszowie! Pomożemy Ci wyjść na prostą.

Masz dość lekomanii? - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl