Leczenie seksoholizmu Kraków

Wpadłeś w seksoholizm? Terapia naprawdę może Ci pomóc! Jeśli widzisz, że seks przejmuje kontrolę nad Twoim życiem lub kogoś z Twoich bliskich, zadzwoń! W Katharsis pomożemy Ci uwolnić się od uzależnienia i kompulsywnych zachowań, które niszczą Ciebie i Twoje relacje z bliskimi.

Leczenie seksoholizmu w Krakowie

Seks często stanowi temat tabu – podobnie jak seksoholizm, który jest już chorobą. Nie można jej bagatelizować ani też tłumaczyć wyjątkowo dużymi potrzebami, gdyż seksoholizm wpływa negatywnie na jakość życia. Choroba bardzo często potrafi sprawić, że relacja z partnerem ulega osłabieniu lub nawet zostaje całkowicie zniszczona, gdyż seksoholik bardzo często traci kontrolę nad własnym zachowaniem i nie potrafi utrzymywać satysfakcjonujących dla obu stron więzi – nie pozwala mu na to właśnie ta choroba, związana z: nadmiernym, obsesyjnym korzystaniem z treści pornograficznych; kompulsywną masturbacją; problemami z zaspokajaniem potrzeb seksualnych; trudnościami z kontrolą impulsów oraz z zachowaniem granic. Jeśli widzisz siebie, czytając cechy, jakimi charakteryzuje się seksoholizm, terapia w Krakowie może być koniecznością.

Osoba uzależniona od seksu poprzez swoje własne działania „uczy się”, że seks jest jedyną metodą na poradzenie sobie z emocjami czy ze stresem – jednak ten mechanizm z biegiem czasu staje się znaczącym problemem, wręcz druzgoczącym życie, w którym traci się umiejętność budowania zdrowych relacji z drugim człowiekiem. Dlatego tak ważne jest skuteczne leczenie seksoholizmu. W Krakowie znajduje się prywatny ośrodek leczenia uzależnień Katharsis, w którym seksoholicy podejmą wartościowe terapie, prowadzące do powrotu do zdrowia. Warto zająć się tym problemem jak najszybciej, aby odzyskać wysoką jakość swojego życia.

Kiedy zgłosić się na leczenie seksoholizmu w Krakowie?

Nasz ośrodek w Krakowie przyjmuje seksoholików na różnych etapach swojej choroby. Tak naprawdę nie ma jednego „wzoru” na to, w którym momencie ktoś staje się seksoholikiem. Problem pojawia się wtedy, gdy uporczywe myślenie o seksie wpływa negatywnie na codzienność danej osoby; oraz gdy poprzez seks stara się ona radzić sobie z własnymi emocjami. W naszym ośrodku w Krakowie zauważamy u seksoholików następujące objawy:

Jeżeli zauważyłeś u siebie lub u kogoś bliskiego wymienione objawy lub tylko część symptomów, być może konieczna jest terapia seksoholizmu w Krakowie. Leczenie najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej, aby szybko powrócić do normalnego życia.

Galeria ośrodka

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek leczenia seksoholizmu w Krakowie?

Być może nie mieszkasz w Krakowie ani nawet w województwie małopolskim, jednak szukasz dobrego ośrodka do zmierzenia się z uzależnieniem. Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie obiektu, w którym będziesz mieszkać na czas, na jaki przewidywana jest terapia seksoholizmu w Krakowie; oraz liczysz na skuteczność leczenia – z pewnością Katharsis będzie dobrym wyborem. Nasz ośrodek jest prywatny, dlatego gwarantujemy Ci inne podejście niż w publicznych placówkach. Nasi lekarze i opiekunowie są całkowicie nastawieni na pacjenta, do każdego podchodzą w pełni indywidualnie, osobno analizując każdy problem. Seksoholizm w Krakowie można wyleczyć całkowicie skutecznie, o czym z pewnością świadczy liczba pacjentów, która przeszła u nas tego typu terapie, jak też to, że zgłaszają się do nas osoby z całego kraju.

Wiemy, jak ciężka może być decyzja o tym, aby rozpocząć leczenie uzależnienia od seksu w Krakowie. Seksoholizm, jak każde uzależnienie, jest bardzo wstydliwą sprawą dla osoby nią dotkniętej, dlatego często nawet najbliżsi nie wiedzą o problemie. Jednak to właśnie terapia dla seksoholików w Krakowie może przynieść wyjątkowe korzyści – powrót do wysokiej jakości życia, bez wstydu, lęku, przykrywania emocji seksem itd.

Seksoholizm – Kraków. Jak sobie radzić?

Ośrodek leczenia uzależnień od seksu w Krakowie powstał po to, aby pomóc seksoholikom w powrocie do normalnego życia. Odzyskanie kontroli nad własnymi zachowaniami może być trudne, jednak przy wsparciu doświadczonych lekarzy jest całkowicie możliwe. Jeśli więc Twoim problemem jest seksoholizm i nie wiesz, jak sobie radzić – Katharsis w Krakowie może poprowadzić Twoją terapię.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – nasz ośrodek leczenia seksoholizmu w Krakowie jest otwarty całą dobę 7 dni w tygodniu, dlatego możesz być pewien, że Twoich pytań nie zostawimy bez odpowiedzi.

Seksoholizm. Leczenie w Krakowie.

Z całą pewnością trafiłeś na naszą stronę nie bez powodu. Jeżeli jakość Twojego życia obniża właśnie seksoholizm, leczenie w Krakowie może być koniecznością. Nie tylko pozbędziesz się uzależnienia, ale możesz też popracować nad poczuciem własnej wartości oraz zdrowym radzeniem sobie z emocjami i stresem. Zapomnij o tym, że określa Cię właśnie seksoholizm. Terapia w Krakowie sprawi, że staniesz się tym człowiekiem, co dawniej – a lęk, wstyd, depresja, złość i wyładowywanie się w niezdrowy sposób – to nie będzie już kierować Twoim życiem.

Szkoda czasu na UZALEŻNIENIE zapisz się na LECZENIE

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl