Detoks lekowy Kraków

Nadużywane leki zaczynają działać, jak narkotyki – powodują silne uzależnienie, wyniszczają wątrobę, nerki, żołądek i zmieniają psychikę. Jeżeli tracisz kontrolę nad wielkością dawek, a przy próbie odstawienia czujesz się źle, to znak, że nie ma, na co czekać – zacznij działać i jeszcze dzisiaj zapisz się na detoks lekowy.

Detoks polekowy w Krakowie

Polacy znajdują się w europejskiej czołówce, jeśli chodzi o ilość przyjmowanych leków – niestety nie jest to powód do dumy, tylko sygnał alarmowy. Z roku na rok przybywa osób uzależnionych od leków, a lekomania to poważna choroba, podobna do narkomanii i alkoholizmu. Jeśli przyjmujesz coraz większe dawki, a przy ich zmniejszeniu lub całkowitym odstawieniu pojawiają się objawy zespołu abstynencyjnego, to już znak, że nie ma, na co czekać! Bezpiecznym wyjściem z sytuacji będzie tutaj odtruwanie polekowe w Krakowie.
Uzależnienie od leków przez długi czas dość łatwo jest ukrywać i między innymi dlatego, jest tak niebezpieczne. Być może ktoś z Twoich bliskich nie rusza się nigdzie bez blistra tabletek, ale tłumaczy to złym samopoczuciem i kłopotami ze zdrowiem. Zmiany nastroju, złe samopoczucie, problemy żołądkowe, przyjmowanie coraz większych dawek – takie objawy da się stosunkowo łatwo uzasadnić, ale z czasem lekomania tylko postępuje. Jeśli leki stają się niezbędną do życia obsesją, a ich brak powoduje niepokój i dokuczliwe objawy, to znak, że jak najszybciej trzeba poszukać pomocy.

Dlaczego warto wybrać odwyk lekowy w Katharsis?

Misją ośrodka Katharsis jest pomaganie osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków i leków. Pierwszym krokiem do wolności jest oczywiście detoks polekowy w Krakowie, który pozwala wyjść z ciągu i zregenerować organizm. Katharsis to prywatny ośrodek, dlatego wychodzenie z uzależnienia wygląda tutaj zupełnie inaczej niż publicznej placówce. Po pierwsze, zapewniamy bez porównania lepsze warunki: nasi pacjenci w cenie otrzymują zakwaterowanie w ośrodku o wysokim standardzie, catering, opiekę medyczną, wsparcie psychologa lub terapeuty, proces diagnostyczny i indywidualnie dobrane leki. Mniejsza liczba pacjentów, niż w zatłoczonych, publicznych placówkach sprawia, że nasz personel ma czas dla każdej osoby uzależnionej.
Nie musisz czekać i odkładać decyzji o zgłoszeniu się na odtruwanie lekowe w Krakowie na później. Im dłużej zwlekasz, tym mniejsza staje się motywacja do zmian, dlatego przyjmujemy pacjentów 24/7. Jeśli masz problem z dojazdem, zadzwoń! Możemy wysłać po Ciebie samochód – dostaniesz się na leczenie wygodnie i dyskretnie. Dbamy o prywatność naszych pacjentów – nie musisz się obawiać, że ktoś dowie się o Twoim detoksie. W Katharsis jesteśmy nastawieni na efekt, dlatego nie ustalamy z góry czasu trwania detoksu: zostaniesz u nas, dopóki nie oczyścimy Twojego organizmu i nie poczujesz się lepiej. W wielu przypadkach wystarczy na to zaledwie kilka dni.

Galeria ośrodka

Jak wygląda detoks lekowy w Krakowie?

Robimy wszystko, aby detoks lekowy w Krakowie był jak najłatwiejszy i najmniej dokuczliwy dla pacjenta. Stopniowo zmniejszamy dawki leków i wdrażamy substytucję, żeby powrót do trzeźwości był bezpieczny. Otrzymujesz opiekę medyczną, dlatego będziemy czuwać nad przebiegiem odtrucia i redukować objawy zespołu abstynencyjnego do minimum. Jest to bez porównania bezpieczniejsze i bardziej komfortowe niż samodzielne odstawianie leków w domu. Pamiętaj – nie jesteś sam ze swoim problemem. Nasz ośrodek powstał właśnie z chęci pomocy osobom, których życie zdominowały uzależnienia.
Na początku przeprowadzamy cały proces diagnostyczny, aby sprawdzić, w jakiej jesteś formie i zaplanować przebieg odtrucia lekowego. Nie ma tutaj miejsca na uniwersalne rozwiązania, ponieważ każdy pacjent ma własną historię. Planujemy odwyk lekowy w Krakowie, biorąc pod uwagę rodzaj leków, wysokość dawek, czas, od kiedy istnieje problem oraz ogólny stan pacjenta. Pomagamy osobom uzależnionym od różnego typu środków, dlatego rozumiemy różnice między substancjami psychoaktywnymi. U nas nie musisz obawiać się szablonowego podejścia, które pojawia się w wielu publicznych ośrodkach.

Kompleksowa pomoc: co robić po odwyku polekowym?

Lekomania opiera się na takich mechanizmach jak narkomania czy alkoholizm, dlatego uzależnienie obejmuje nie tylko ciało, ale też psychikę. Odtrucie lekowe w Krakowie jest pierwszym, bardzo ważnym krokiem do wyjścia na prostą. Jego przejście pozwoli Ci odzyskać trzeźwość myślenia, zregenerować się i pozbyć objawów zespołu abstynencyjnego. Na tym etapie pomoc się nie kończy, ponieważ naszym celem jest doprowadzenie pacjenta do prawdziwego katharsis, oczyszczenia i odrodzenia na nowo po czasie spędzonym w nałogu. Zapewniamy nie tylko opiekę medyczną, ale też wsparcie psychologów i terapeutów. Odtrucie polekowe w Krakowie to tylko pierwszy etap, kiedy będziesz na to gotowy, w naszym ośrodku możesz rozpocząć również terapię.

W pułapkę uzależnienia wpada coraz więcej osób – chociaż nałogi z jednej strony są tak powszechne, z drugiej wciąż pozostają tematem tabu i powodem do wstydu. Nasz ośrodek powstał, żeby uporać się z takim podejściem do lekomanii. Uzależnienie jest chorobą, którą powinno się leczyć. Odwyk polekowy w Krakowie pozwoli Ci uwolnić się od konieczności zażywania leków oraz zacząć swoje życie na nowo. Jeśli walczysz z lekomanią lub szukasz pomocy dla kogoś bliskiego, zadzwoń. Podpowiemy Ci, co robić dalej.

Masz dość lekomanii? - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl