Detoks alkoholowy Gliwice

Bezsenność, drżenie mięśni, mdłości, szybkie bicie serca, ból głowy – jeżeli masz problem z alkoholem, z pewnością doskonale znasz te objawy. Nie musisz do końca życia być niewolnikiem alkoholu – wyciągniemy Cię z ciągu i pomożemy Ci poczuć się lepiej. Zadzwoń i jeszcze dzisiaj zgłoś się na detoks alkoholowy!

Odtrucie alkoholowe w Gliwicach

Ciągle obiecujesz sobie, że od jutra zaczniesz trzeźwieć? Pomagasz bliskiej osobie, ale za każdym razem znowu zaczyna pić? Skontaktuj się z nami i zapytaj o odtrucie alkoholowe w Gliwicach. Wytrzeźwienie to pierwszy krok do trwałego uwolnienia się od alkoholizmu, a my pomożemy Ci odstawić alkohol w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

W Katharsis doskonale wiemy, jak trudno jest wytrwać w decyzji o odzyskaniu trzeźwości, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ułatwić to naszym pacjentom. Pobyt u nas to nie tylko krótka przerwa w uzależnieniu, ale przede wszystkim rozpoczęcie nowego, zdrowego życia. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie walki z alkoholizmem: prowadzimy odtrucia oraz terapię stacjonarną i ambulatoryjną.

Detoksykacja alkoholowa w Gliwicach w naszym ośrodku jest znacznie łatwiejsza niż samodzielne odstawienie alkoholu w domu – zapewnimy Ci pomoc, którą potrzebujesz, aby przejść przez trudny czas odtruwania. Uzależnienie od alkoholu nie dotyczy tylko bezdomnych alkoholików – może spotkać każdego. Dlatego nie krępuj się prosić o pomoc – detoks alkoholowy w Gliwicach to pierwszy krok do trzeźwego życia.

Czy jestem alkoholikiem?

Przyznanie się przed sobą i innymi, że jest się uzależnionym, może być trudne. Wielu pacjentów zgłasza się do nas dopiero na zaawansowanych etapach alkoholizmu, gdy mechanizm iluzji i zaprzeczeń już przestają wystarczać. Jednak nigdy nie jest za późno, a im szybciej zgłosisz się na detox alkoholowy w Gliwicach, tym lepiej dla Ciebie i Twoich bliskich. Koniecznie skontaktuj się z nami, jeśli:

Nawet jeśli pojawią się tylko niektóre z tych objawów, to świadczy, że czas zacząć odtruwanie alkoholowe w Gliwicach. Pod opieką doświadczonych specjalistów łatwiej będzie Ci wytrzeźwieć i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Galeria ośrodka

Odtrucie alkoholowe w Gliwicach krok po kroku

Zgłoszenie się na odwyk alkoholowy w Gliwicach nie wymaga skierowania od lekarza – zajmujemy się wszystkim na miejscu. Po przyjęciu do ośrodka zapewniamy opiekę psychiatryczną, lekarz decyduje o przebiegu odtrucia oraz dobiera odpowiednie leki. Wykonujemy niezbędne badania, aby kontrolować stan zdrowia pacjenta, a podczas detoksu monitorujemy proces odtruwania, by mieć pewność, że organizm prawidłowo się regeneruje. Czas trwania odtrucia zależy od długości ciągu i ogólnego stanu pacjenta – jest to kwestia indywidualna. Detoks alkoholowy w Gliwicach kończy się, dopiero gdy osoba uzależniona ma siłę do dalszej walki z alkoholizmem i nie odczuwa już fizycznego głodu. Podczas odtruwania podajemy leki ułatwiające przejście przez zespół abstynencyjny, a także witaminy, płyny i elektrolity – wszystko po to, aby jak najszybciej uporać się z zespołem odstawiennym.

Dlaczego warto zgłosić się na odtrucie alkoholowe?

Dostępny jest nie tylko detoks w ośrodku, ale też odtrucie alkoholowe w domu w Gliwicach i okolicznych miejscowościach. Taka forma pomocy jest najlepsza dla osób, które jednorazowo przesadziły z alkoholem i trudno jest im uporać się z objawami zatrucia. Warto jednak pamiętać, że jeśli takie zachowanie będzie się powtarzać, jest to prosta droga do poważnego uzależnienia.

Odwyk alkoholowy w Gliwicach to nie tylko profesjonalna opieka medyczna, ale też wsparcie psychologiczne i terapeutyczne. W Katharsis zatrudniamy doświadczonych terapeutów i psychologów, którzy pomogą Ci uporać się z przyczynami uzależnienia. Na każdym etapie leczenia jesteśmy z Tobą i służymy pomocą. Odtrucie alkoholowe w Gliwicach to nie tylko rzucenie nałogu, ale też zmiana stylu życia i podejścia do niego. Nasze terapie pomogą Ci zrozumieć, skąd wzięło się uzależnienie i jak temu zapobiec w przyszłości.

Jako prywatny ośrodek możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nie ma kolejek, nie ma ograniczeń czasowych – służymy pomocą wtedy, kiedy jest to potrzebne. Detox alkoholowy w Gliwicach to pierwszy krok do powrotu do zdrowia i normalnego życia. Zaufaj nam – pomogliśmy już wielu osobom, możemy pomóc i Tobie.

Szkoda czasu na picie - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl