Detoks alkoholowy Tarnów

Bezsenność, drżenie mięśni, mdłości, szybkie bicie serca, ból głowy – jeżeli masz problem z alkoholem, z pewnością doskonale znasz te objawy. Nie musisz do końca życia być niewolnikiem alkoholu – wyciągniemy Cię z ciągu i pomożemy Ci poczuć się lepiej. Zadzwoń i jeszcze dzisiaj zgłoś się na detoks alkoholowy!

Detoks alkoholowy w Tarnowie

Wciąż obiecujesz sobie, że od jutra kończysz z alkoholem? Próbujesz pomóc bliskiej osobie, ale za każdym razem znowu zaczyna pić? Możemy Cię z tego wyciągnąć: zadzwoń i zapytaj o detox alkoholowy w Tarnowie. Wytrzeźwienie to pierwszy krok do uwolnienia się od alkoholizmu już na stałe. Pomagamy odstawić alkohol w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Doskonale wiemy, jak trudno jest wytrwać w decyzji o odzyskaniu trzeźwości, dlatego robimy wszystko, aby ułatwić to naszym pacjentom.
Pobyt w Katharsis to nie krótka przerwa w uzależnieniu, ale rozpoczęcie od nowa. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie walki z alkoholizmem: prowadzimy odtrucia oraz terapię stacjonarną i ambulatoryjną. Odtrucie alkoholowe w Tarnowie jest bez porównania łatwiejsze, niż samodzielne odstawienie alkoholu w domu – zapewnimy Ci pomoc, której potrzebujesz. Stereotyp bezdomnego alkoholika pijącego najtańszy alkohol na ławce w wielu przypadkach nie ma nic wspólnego z rzeczywistością: uzależnienie może spotkać każdego, dlatego proszenie o pomoc to żaden wstyd.

Czy potrzebujesz odtrucia alkoholowego?

Trudno jest przyznać się przed innymi, a przede wszystkim samym sobą, że jest się osobą uzależnioną. To właśnie mechanizm iluzji i zaprzeczeń sprawia, że wielu pacjentów zgłasza się do nas dopiero w zaawansowanych fazach alkoholizmu. Nigdy nie jest za późno, ale im szybciej zgłosisz się na odtrucie, tym lepiej dla Ciebie i Twoich bliskich. Koniecznie zgłoś się na detoks alkoholowy w Tarnowie, jeśli:
Nawet jeżeli pojawiają się tylko niektóre z tych objawów, to i tak świadczy, że czas zacząć odtruwanie alkoholowe w Tarnowie. Pod opieką profesjonalistów znacznie łatwiej będzie Ci wytrzeźwieć i odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

Galeria ośrodka

Jak prowadzimy odtrucie alkoholowe w Tarnowie?

Aby zgłosić się na odwyk alkoholowy w Tarnowie, nie potrzebujesz skierowania od lekarza – wszystkim zajmujemy się na miejscu. Po przyjęciu do ośrodka zapewniamy opiekę psychiatryczną, to lekarz decyduje o przebiegu odtrucia i dobiera odpowiednie leki. Wykonujemy wszelkie niezbędne badania, aby skontrolować Twój stan zdrowia. Podczas detoksu również monitorujemy, jak przebiega proces odtruwania. Wszystko po to, aby mieć pewność, że organizm prawidłowo się regeneruje. Czas trwania detoksu jest kwestią indywidualną – zależy od długości ciągu i ogólnego stanu pacjenta. Detoksykacja alkoholowa w Tarnowie dobiega końca, dopiero kiedy osoba uzależniona ma siłę do dalszej walki z alkoholizmem i nie odczuwa już fizycznego głodu. Podczas detoksu podajemy leki ułatwiające przejście przez zespół abstynencyjny oraz witaminy, płyny i elektrolity – wszystko po to, aby jak najszybciej uporać się z zespołem odstawiennym.

Dlaczego właśnie detoks alkoholowy w Tarnowie?

Przede wszystkim, oferujemy kilka form pomocy, dlatego możesz wybrać tą, najbardziej odpowiednią dla siebie. Oprócz stacjonarnego odtrucia w ośrodku, prowadzimy odtrucie alkoholowe w domu. Tarnów to jedna z lokalizacji, gdzie dojeżdżamy do klientów, aby pomóc im dojść do siebie po nadmiernym spożyciu alkoholu. Suto zakrapiana impreza niestety ma poważne konsekwencje następnego dnia, a czasami wypicie elektrolitów to za mało, aby uporać się z objawami zatrucia. Zapewniamy naszym pacjentom opiekę medyczną, podajemy leki, nawadniamy i odżywiamy organizm, żebyś szybciej doszedł do siebie. Detoks w domu to rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie są uzależnione, ale tracą kontrolę nad ilością wypijanego alkoholu. Niestety ryzykowne picie prędzej czy później prowadzi do uzależnienia – odtrucie to tylko doraźna pomoc.

Katharsis to prywatny ośrodek, który całkowicie różni się od publicznych placówek. Przyjmujemy pacjentów 24/7 i zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania. Szukasz pomocy i chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Szkoda czasu na picie - zapisz się na detoks

12

lat doświadczenia w
leczeniu uzależnień

Zaufaj profesjonalistom
w dziedzinie leczenia
uzależnień
Zadzwoń
604 630 752

Zadzwoń teraz

Infolinia 24h
+48 604 630 752

Mail
info@katharsis.pl